bugün

sosyal fobi ve klostrofobiden muzdarip, evden yalnızca sigara almak için çıkan yazar.
gercek hayatta cok sosyal olan yazardir. interneti sadece bilgi almak icin kullanmaktadir. burada ki arkadasliklara inanmamaktadir. gercek hayatta bilgisayar ve internet insani asosyallestirmektedir. ama internet aleminde popileritesi artmaktadir. bunun tam tersi oluncada asosyal yazar ortaya cikmaktadir.

birinci durum:

--spoiler--
sozlukte sosyal yazar:+
sozlukte asosyal yazar:-
+hos geldin asosyal yazar.
-ugu mugu braaa
+yine fazla konusmuyorsun
-ee sikildim gidiyorum byee.
--spoiler--

ikinci durum:

--spoiler--
gercek hayatta sosyal yazar(az once kendisi sozlukte asosyaldi):-
gercek hayatta asosyal yazar(az once kendisi sozlukte sosyaldi):+
(kizlarla oturmus muhabbet etmekteyken sivilceli elleri cebinde bir once ki zirvede gordugu sozlukte sosyal yazari gorur)
-vaaay sosyal yazar naber gelsene.
+haa banami dediniz?
-tabi abi sana dedim. naber??
+ii sey ben gidiyorum.
-nereye abi??
+abi eve yemek yapicam.
-abi gel iki laflayalim.
+yok yok hadi (der ve kizlara hosca kalin demeden gider sozluk sosyali)
--spoiler--
yazmak için yazan yazardır. şebek değildir. öyle dedi kendisi bana.
uludagsozluğe yazmak dışında hiç birşey yapmayan insanlara denir.
kendini tamamen sözlüğe adamış bilgisayarın başından hiç kalkmayıp sözlüğü hiç kapatmayan yazardır.
bu tip yazarların çok entrysi olduğu rivayet edilir.
zirvelere, bunlara giden yazarlara karşı, aşırı bir kin beslerler.
insanlara ''sizin icin istikbal olan seyler benim icin mazidir'' diyebilecek olan doymusluga sahip olabilen yazar cesitidir.
kendini sözlüge adıyan yazzardır.
belki de asosyal olduğu için yazar olandır.
aile baskısı sonucunda, sosyalleşmeye çok elverişli olduğu halde acınası hale gelmiş yazar modelidir.
a)sosyal yazar
b)otsal yazar
c)noksan yazar
d)kız gaydir.
klavye temizliği yaparken harflerin arasından ; ölü böcek ve karınca,ekmek kırıntısı,sperm kalıntıları * , sigara içen biri ise sigara külü vb. gibi maddeler çıkacak olan klavyenin sahibidir.
asosyalliğin sözlükten dolayı mı,yoksa doğrudan mı kazanıldığının merak edildiği durumdur...
(bkz: uludağsözlüktekilerin %90 ı asasosyal)
(#6515313)
sosyal hayata dahil olmak yerine buradan iletişim kurmaya çalışan yazar olur kendileri.
bugün büründüğüm kişiliktir efenim. ilk defa bu kadar entry girdim sözlüğe. ayrıca asosyalliğin dibine de vurdum sigara için bile bakkala gitmedim, yeğenimi gönderdim.
yazarlığın hakkını veren yazardır. sosyal bir yazar, yazmaya ve yazmanın gerektirdiği araştırmaya yeterli zaman ayıramaz. sosyal bir yazar zayıf bir yazardır. gezip eğlenmekten kendini geliştirmeye ve birikim edinmeye zaman bulamaz.