bugün

amaaan boşver kardeş üzülme...

görsel
Eğer her fenerbahçe puan kaybından sonra en az 3 yazar başlığına yazıyorsa hatayı biraz da kendisinde araması gereken yazar. Bunun sebebi yıllarca Galatasaray ve Beşiktaş hakkında gerçekleştirdiği kırıcı çıkışlardır. Kimse durup dururken başkasına sinir olmaz çünkü.
Muhtemelen yine cevap yetiştiren yazar. Yahu hem seninle aynı fikirde değilim hem seni ve takımını sevmiyorum. Mecbur muyum ?
görsel
taklitler aslını yaşatır.

görsel
Bir Fenerli olarak diyorum ki: Kendini üzme ve her maç sonunda ona buna laf yetiştirmeye çalışma kardeşim. Fener'in büyüklüğünü anlayamaz diğerleri. Ben 18 yaşına kadar Galatasaraylı idim ve sonrasında doğruyu buldum, Fenerli oldum. Cincon'un rezilliklerine dürüst bi' insan zati dayanamaz ve söyler. Allah herkese hidayet versin!
1905.entryi girelim. Yine sampi olamayacak eziko takimi. Kabul et artık. Swh.
Lig çok uzun, puan farkı yarın 6'ya düşer. Muslera da gitti. Ben takıma ve jesus hocaya güveniyorum. 1905. Entryi giren gıcık kartaliçe kendi takımına baksın önce.swh.
1907. Entryi de kendim gireyim, kimseye bırakmıyorum.

görsel
Kanka.

Ses gelmiyor ne diyon kanka.

görsel
Donuz listemde olduğu için hala kendi takımını eleştirmekten kaçınıp başka takımları eleştirme çelişkisine düşüp hatalı davranıp davranmadığını bilmesem de yapmamasını rica ettiğim fanatik fenerli troll panpa. Biraz objektif ol panpa, lütfen.
Fenevbahçe camiasının vücut bulmuş hali.
Ne eksi, ne artı.
Haksız olduğu konularda bile hemen savunmaya geçmesi, galatasaray ve beşiktaş hakkındaki kırıcı çıkışları, takımı lehine yapılan hataları gündeme getirmemesi: antipatik olmak için doğru özellikleri olan fanatik fenerli troll panpa. Senin samimiyetine inanmıyorum bu arada panpa. Lütfen kendi takımını eleştir önce.
Git uyu artık demek istediğim yazar.

Git uyu!

görsel

Beybi!
görsel
görsel
Hahaha hahaha.
Senin takımın nerde amk. Biz daha önce turu aldık sevilla'dan, Kadıköy'de alırız yine.
Ülkeyi rezil etmekten başka bir halta yaramayan takım taraftarı.
Memlekete zarardan başka ne vermişsiniz?
Hayır bir de büyük takım ayaklarındalar.
Lan bir Avrupa kupası olmayan takım alooo.
Büyükmüş pabucumun büyüğü.
Başarılar dilediğim yazar. Tabi sadece avrupa’ da, neticede türk olarak avrupa kupalarında rakibimizi tutmam yakışık almaz.
sana uganda 13'üncü lig oyuncularınla mutluluklar yoğurtçu.
görsel
görsel
görsel
Cok sansli adam. icardi'nin kadiköyde attığı harika golü canlı izledi. Herkese nasip olmaz.
abartılı fenerbahçe sevgisi, avrupa kupalarında bile görülen üzücü galatasaray düşmanlığı ve haksız da olsa her yoruma cevap yetiştirmesiyle her ne kadar antipatik olsa da, sevmesem de, türk futbolunu seven ve uefa ülke puanına önem veren biri olarak kulübüne sevilla karşısında başarılar dilediğim yazar. iyi niyet bizde kalsın.
fenerbahçe sevilla' yı elese bile galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışlarından dolayı tebriği hak etmeyen fanatik fenerli troll panpa. keşke sevmesen de saygı duysaydın galatasaray'a panpa.