bugün

kendine saygısı olmayan kadınlar.
degerlerine sahip cıkamayan kadınlar.
yalan söyleyenler.
(bkz: erkekler için) *
bağlanmayı sevmeyen zeki kadınlara kesinlikle aşık olunmamalıdır.
alışveriş düşkünü kadınlar
alkolik kadınlar
çok güzel ya da çok çirkin kadınlar
megolomanlar , cok zenginler, çok zekiler...***
feminist kadınlar
(bkz: adriana lima) duymiyim skerim belanızı. demedi demeyin.
salya sümük, kendine güvensiz erkekler: güçlü karakterli, özgüveni gelişmiş ve kendine yetebilen kadınlara aşık olmasalar (ki genelde olurlar),
güçlü karakterli, özgüveni gelişmiş ve kendine yetebilen erkeklerse: salya sümük, kendine güvensiz kadınlara aşık olmasalar (ki genelde olurlar) gayet güzel olurdu her şey amma nerdeeeee !
kesinlikle çok güzel kadınlar.a$k burnunuzdan fitil fitil gelir.hele bir de kıskançsanız en yakın köprüden a$$ağı atılmalıdır.
huzurlu olmaktan hoşlanmayan kızlar.
ellerini yıkamaları gereken herhangibir durumda saçlarıyla oynayabilecen kadınlardır
lezbiyenler.
(bkz: erkek gibi kadınlar)
gözlerini devamlı senden kaçıran kadınlar ve çok hayal dünyasında yaşıyan kadınlar.
(bkz: sevgiye karşılık parayı tercih eden kadınlar)
(bkz: jenna jameson)
salağa yatan akıllı ve zeki kadınlar.
evli kadınlar.
hefif meşrep olan kadınlardır.
ilk günler seni seviyorum deyip. sonraki günler aynı lafları başkasına söyleyen kızlar. ilk günden seni seviyorum diyorsa inanmıcaksın.
başka bir ülkede sizden kilometrelerce uzakta yaşayan kadındır. türksün, öyle her yere elini kolunu sallaya sallaya gidemezsin. anasından babasından istiyim nikah kıyılsın diyemezsin. kastım nataşa güruhu değil lakin ne de olsa kültür farklı. arkadaşlarımla bara gidiyoruz dediğinde kıçın üstünde diken var gibi oturursun lakin bi süre sonra zevk alırsın alışırsın çünkü üstüne oturduğun dikene. saatlerce internette onun ülkesini araştırır google map den evinin çatısına bakar avutursun kendini..*
zaten aşık olduğumuz kadınlardır. ya da aşık olacağımız. ee hayatın kanunu bu. napcen.
hayat kadınları.

(bu tespitten sonra bir üzüldüm bir üzüldüm. onların da insan olduğu, onların da bir kalbi olduğu, gençliğini yaşayamamış kaldırım çiçeklerinin de aşka sevgiye ihtiyacı olduğunu düşündüm.) ***
aşıkken terk edilmiş kadınlar,
arkadaşınızın aşık olduğu kadın...
Bir zamanlar erkek olan kadınlardır.
deli gibi aşık olduğumuz kadınlardır.
son 5 yıldır wing tsun çalışmakta olan kadınlardır. sinirlendirmemek lazımdır, fazla yaklaşmamak lazımdır. hatta aman hadır.