bugün

fondaki dımtıs dımtıs melodisi yerine akustik akustik söyleseymiş, güzel olabilecek bi izel şarkısı.
(bkz: aynalı top)
albümde akustik akustik söylenmiş,klibi dımtıs dımtıs,klibinde ne anlatılmak isteniyor anlamadığım izel şarkısı

edit:geçenlerde powerturk tv de rastladım,klibin senaryosunu izel bizzat kendisi yazmış.klipte gece hayatında yaşanan aşklar,nefretler,sadakatsizlikler,riyalar falan anlatılıyormuş.
fakat daha çok geçimini kadın kılığına girerek insanları eğlendiren bir insanın dramını anlatır gibi geliyor izleyince
bir şarkının klip versiyonu album versiyonundan ancak bukadar farklı olabilir dedirten güzel bir izelşarkısı.ayrıca klibinde barda sağ tarfata oturan arasıra gözüken hafif patlak gözlü eleman izel'in sevgilisi ve aranjörü sinan akçıl dır.*
ben de klipte ne anlatılmak isteniyor anlamadım bu yüzden güzel bir klip olmuş.*
arada aşk olduğu an hakların tamamen ortadan kalkmasıdır.eger bir tarafın sevgisi daha ağır basıyor ise haklar tamamen umursamayan tarafta kalmaktadır . istediği gibi bütün haklarını kullanır .
(bkz: olmayan hak)
sözlerini de yazalım tam olsun ;

meğer ne zor seymiş sensiz yaşamak,
düzelir mi acaba bu durum,
her istediğinde bitiremezsin,
benimde bazı aşk haklarım var.

demek karar verdin ikimiz adına
dönüşün yok galiba bu defa.
her istediğinde bitiremezsin,
benimde bazı aşk haklarım var.
ilk dinlendiğinde benim de bazı taşşaklarım var olarak algılanabilir.
(bkz: nasıl lan !)
remixi daha güzel olan izel şarkısı.