bugün

cem adrian'ın aşk bu gece şehri terk etti şarkısından ilham alınarak (bildiğin çalıntı) oluşturulmuş nick.

en bi taze 7. nesil yazar.

ankara'yı sevme nedenim ayrıca. ya da ankara'dan nefret etmeme bahanem.
öperim, çok çok.
bak sözlük sana arkadaş geldi*; Sözlüğe yeni katılmış 7. nesil yazar kişilerinden. Hoş gelmiş. Troll olmaması ümidiyle;

(bkz: troll olmasın efendim sözlükte)
(bkz: ailemizin sözlüğü)
cem adrian'ı fark etmeme sebep oldukça güzel bir şarkıdır.
ilk olarak bir yazar. sözlüğe girip bana küfür/hakaret içerikli mesaj atıp çıkıyor. entry yaz diyorum, sen benim yerime yazsana lan diyor (yani bu demek oluyor ki sözlük kavramından bi bok anlamamış ahaha)

zall'a mesaj atıcam silsinler bunu lan. yazar israfı.

manyak mıdır nedir ara rektörü sıhhıye kampüsünü de tatil etsinler, sen sıcak yatağında uyurken ben karlı buzlu yollarda sürünücem diye ağlıyor şimdi de.

git lan onu sıhhiye yakın yeaa, yürüyerek 5 dakkada gidiliyor diye hava atarken düşünücektin.

he bir de yok yaşamsal faliyetlerini kontrol etmem lazım birinin, benim hastam ol diye tutturmuş. beni türk hekimlerinin elinden kurtarın laaan! senin hastan olacağıma ya lan neyse..* *

edit: bu entry sonrası 'senin ağzına sıçarım' diye mesaj atacak kadar nazik, gerisi boş.
terkedemez aşk bu şehri bu şehirde sen varken,
şimdi bahar ayları tüm kasvetiyle yaşanırken,
nasıl gider nereye gider,
kim demiş aşk bu şehri terketti diye...
(bkz: nazlı eray)'ın (bkz: aşk artık burada oturmuyor) kitabını anımsatan, nick.
güzel bir nicki varmış arkadaşın.

çok acıklı.

manga'yı hatırlattı bana.

hoşgelmiştir.
'aşk bu şehirde' nickine sahip olacak kişiyle baş göz edesimin geldiği yazar.