bugün

piano ve keman ikilisinin sentezi ile newage doom tarzında müzik yapan italyan müzik grubu.

mükemmeldir, harikadır, tarifi yoktur.
*
trexxxxx kişisinin kanıma bulaştırdığı, genellikle tüm müzikleri ve özellikle shining silver skies şarkıları dinleyicide potansiyel bir "aşık ruh hali" yaratabilecek gruptur. dünya diliyle anlatmak gerekirse, müzikleri tarif edilemeyecek derecede hoştur.
iyi veya kötü bir eleştiri olarak bakılsın... intihar müziği yapan gruptur. ha, dinlemiyor muyum, dinliyorum. *
gece gece insana olmadık şeyleri hatırlatan, insanı seyri aleme sokan, spirit of the rising moon' la yerine göre insanı zihnen yoran ya da huzur aşılayan grup.*
özellikle gece ve yalnızken, belli ruh halinde ve durumundayken dinlenilmemesi gereken harika grup. intihar koro halinde çağırır adeta o seslerin her tınısında, tavsiye edilmez o nedenle. il mostro , maria and the violin s string çok etkileyici eserlerindendir, enstrümanlar ağlamıştır resmen.
sanskritçe; kutsal öğretinin verildiği, inziva ve eğitim merkezi anlamında merkez/alan kelimesine denk düşer.
ayrıca brahman vedalarında bireyin geçmesi gereken yollara da ashram denir.
bir de bu isimde bir müzik grubu varmış şimdi öğrendim onu.
her biri biriyle yarışırcasına güzel ve zihinde ayrı ayrı tatlar bırakan, kılçıksız bir hüzünle melankolinizi doyuran, enstrumantaların müthiş tınısının üstüne vokalin uyumuyla harika şarkılar ortaya çıkarmış fransız grup. *
albümleri:
2001 - for my sun
2002 - ashram
2006 - shining silver skies
demin radyodan dinledim beni arşı alemde gezdirip şöyle bi evrenin gizemini arayan seyyah moduna soktu yok yok hala odamdayım dinlediğim şarkısı "shining silver skies" tuttum ben bu grubu
neoclassical tarzında müzik yapan yaptığı müzik ile adamın anasını ağlatan grup resmen. dinlerken hüzün huzur arası duygular yaşatır.
forever at your mercy şarkısı ölmeden önce bir kez dinlenmelidir.
benim için god is an astronout, sigur ros, mum, archive, explosions in the sky, 65 days of static neyse ashram da odur. sakinleştirir, rahatlatır, uzaklaştırır, boyut değiştirtir.

forgive me mutlaka birkaç doz arka arkaya alınmalıdır.
piano ve kemanı sentezleyip,notalarıyla varoluşunuzu sorgulatabilecek bestekar kişilik.
insanı alıp uzaklara götürüyor.

https://youtu.be/N8fa7wSgfdk