bugün

yanınızdaki kahvehane arkadaşıyla sevişmemek. Bi kere yakalandık her yerde "asansördeki dayılar" diye adımız çıktı.
Aynaya bakarak anormal davranışlar sergilememek.
Çiş. Bizim binada vardı bir terbiyesiz velet annesini babasını defalarca uyarmamıza rağmen çocuk asansörün içine çişini yapıyordu. Olay tatlıya bağlanmadı tabi bir gün apartman yöneticisi çocuğu çiş yaparken yakalamış tokat atmış büyük bir kavga kıyamet ardından aile taşındı. Çocuğa tokat atılması beni üzdü tabi ama çocuğun annesini "Sizin asansörünüz benim çocuğundan kıymetli değil" diye bağırırken duyunca, bende içimden "Adnan abi kaşke bir tanede benim için vursaydın" demiştim. Zira o kadınla bir kere de benim tartışmam oldu çocuk apartmanın önünde yavru kediyi tekmeliyor annesi de orada komşusuyla sohbet edip gülüyor. Çocuğuna laf söyledim diye bana da benzer bir cümle kurmuştu. Kadın çocuk değil toplum düşmanı yetiştiriyor haberi yok. He anam hiçbir şey senin piçinden değerli değil.
Parfüm sıkmak. Git açık havada sık kardeşim ölüyoruz ölüyoruz.
her türlü anormalliği yaptıktan sonra kamera olduğunu farketmek.
sensörle oynamayacaksın.
(bkz: anket)
iki dayı ile aynı asansörde olmamak.
kumpir yemek.
Sıfır düğmesine sümük sürmek.
Asansörün bi duvarını arkana alıp ileri geri sallamak , hareket halindeyken zıplamak yapılmaz . Ben yaptım efendim önermiyorum.
zıplama laannnn!
Dayılarla asla binilmemesi gerekir. Not: Sözlük gözümü açtı.
Anahtari asansorun kapisinin arasina sokup kapiyi acmaya calismak. Sonuc cok net: kaliyorsunuz.
yalnız kalmak.
dayılarla binmemeye özen göstermek.

(bkz: http://www.uludagsozluk.c...iyi%C5%9Fen-day%C4%B1lar/)
yiyişmek.

(bkz: asansörde yiyişen dayılar)
(bkz: lambada)
ayna karşısına geçip açıp göğslerine bakmak.
özellikle elektrikler kesilince... *
http://video.teknobook.ne...rkek-asansor-sahnesi.html
damacanalara sulanmayın. kamera var bazen orada.
damacanayla ilişkiye girmek.
sarılıp öpüşmek, o kapı birden açılmıyor mu... birde kapı açıldığında tanıdığa yakalanmak en kötüsü.
asansörde amuda kalkıp portakal çevrilmez. mangal yapılmaz. basket maçı yapılmaz. ps3 oynanmaz. uzun eşşek oynanmaz. atlayan ben olursam tekrar düşünürüm ama.
insanların suratına bakmaktır. Bi bak gülümse geç. Henüz yapanına rastlamadım. o asansöre bindikten sonraki gerginliği ve gözlerle girişilen bişeyleri arama olayını ben hiç bi yerde görmedim. abi bin kişiyle bindiysem şimdiye kadar asansöre, hepsi ya yukarda ya da yerde bişeyleri arıyor. gören sancak ibne mta'da çalışıyor.