bugün

bu his aşırı derece de depresyon ve kaybetmişlik içerir.! Aynı zamanda çaresizliktir ama tavsiyem bardağın dolu tarafından bakın.. Ne güzel aşık olmayacaksınız aşk demek acı demek. Aşk yoksa acı da yok :")
5 yıl platonik takıldığımdan beri hep hissediyorum böyle. geçmiyor yok.
Yook be ogluum gerginlik yaratmayin kendinize ayran gonullu olduktan sonra herkese ilgi duyabilirsiniz, bulusup vakitte gecirirsiniz, asikta olabilirsiniz kasmayiin.
Bazen zaten artık aşık olmak istemezsin, ya da daha önce yaşadıklarının adı neyse. böylesi daha güzel.

Umarım aşık olmamışımdır bugüne dek, hala bir gerçek aşk hakkım vardır. Yaşım genç.
Benimkisi yalnızca his değil. Öyle olacağına dair emin gibiyim. Duygulu biri değilim öyle, kalbimin sesini dinlemem pek. Aşktan önce gelen tonla şey varken aşka kapılmak hataya düşmek gibi geliyor bana. Sonunun hüsran olmasına yönelik çok risk barındırıyor gibi geliyor. Ben rastgele yaşayan biri değilim. Öyle hissediyorum diye kararım o yönde diyemem. Mantık çerçevesinde alıyorum kararlarımı, şimdiye kadar da bir olumsuzluğunu yaşamadım bu tutumun.
Kız arkadaşımla o kadar tartışırız, Bazen işe ve başka işlere dalar onu ihmal ederim. Bu şekilde beni istemediğini söyledi. işte o zaman tokmak indi beynime. Nasıl yani? 'istediğini istiyorum.' diyordu ama.
benim için idealdi ama nasıl istemiyor?

kaybetme korkusu insanı çok kötü hale sokuyor. yaşamayı ve gülmeyi o kadar seven ben intiharı düşündüm. yok artık.
aramıza mesafe girmesi sonun başlangıcı oldu belki de ama şu günümüz şartlarında ekmek teknenizi bırakıp onun yanına gitmek günü kurtarmak değil de nedir?

Bundan 6 sene evvelki lise yillarimizi o kadar özlüyorum ki. hayat bu kadar zorlaşmasaydi keşke. Tek korkumuz gulhanedeki cingenelere yakalanmamak olsaydı...

Senden başkasını sevmeyeceğim çirkin.
genellikle ya aldatılmışsınızdır yada hep gönlünüzü kaptırdığınız kişi sizi sevmemiştir (platonik aşk). hisleri acayip derecede kötüdür çaresizlik başı çeker.
böyle hissetmek, aşık olmayı seven biriyseniz eğer, sizin için iyi bir şeydir aslında. çünkü; asıl aşk, tam ümidi kesmiş iken gelendir. ve en güzelidir. yeter ki umudunuzu kaybetmeyin.
29 yıldır hissettiğimdir.
Bir defa olup, sonrasında götümde patlayınca hissettiğim durumdur.
Uzun zamandır yaşadığım aşık olamayacağım içinde mutlu olmayacağımı içime iliklerime kadar dolduran his.
Öyle hislerdeyim ki; bunun üzerine çıkabilecek başka bir birey olamaz zannımca.
Dünyanın en kolay aşık olan adamı olarak hiç hissetmedim. Hemen kabullenip sahiplenmek çok hoşuma gidiyor sözlük, mutlu olmayı biliyoruz çok şükür.
Böyle hissederken bi umutsuzluk moduna girilir. Genelde hep böyle bi haldeyken Yeni biriyle tanışılır. Yani aşık olmadan önceki evre.
Herkesin bir hakkı vardır. Bir kere sebebini hiç anlamadan aşık olduysanız artık sadece sevebilmeye bakın.
Aşık olunca geçen hissiyat.
olacaksınız efendim. hiç beklenmeyen bir zamanda hiç beklenmeyen birine. zamana bırakın bu işleri, yalnızlığın tadını çıkarın..
Olmaz dediğiniz her şey olur.

Bundan kaçış yok malesef.
hiç olmadım, platonik olanı saymazsak tabii. bundan sonra olacağımı da zannetmiyorum, öyle bir talebim de yok. yani şimdi klişe olacak ama, ben aşka inanmıyorum abi.
ilişki bitiminde hissedilir. Kendine ben daha önce ne yapıyordum bu kadar zaman nasıl geçiyordu diye sordurtur. Her arkadaş ortamında olduğu gibi çivi çiviyi söker tavsiyesi gelir ve o gazla birini bulup hayatına devam edebileceğini düşünürsün fakat olmaz kısacası miden bulanır yapamazsın.

Bir kaç ay sonra içinde bulunduğun durumun ne kadar saçma olduğunu ve kendini boşuna hayattan soyutladığını, zevk almadığını anlarsın. Zaten önemli olan kısım buraya gelene kadar geçirdiğin sürenin uzunluğu olur. Karşına biri çıkana kadar bu böyle devam eder ve hiç beklemediğin birinin yaptığı tek hareket seni ona çeker. Sonrası ya yazılanların tekrarına girer ya da kendi hayatını yazarsın.
var böyle bir his.

eğer terk edildiyseniz bir daha aynı şeyleri yaşamaya korktuğunuzdan ötürü kendinizi karşı cinse açmaya çekinirsiniz.
uzun zamandır hissettiğim şey sanırım. olmuyor arkadaşı. unutamadiğimizdan da değil hani inanç kalmadı.
Ciddi ciddi hissettiğimdir.

insanlara; guvenmek, inanmak, sabretmek , her gece gelecege dair güzel hayaller kurup yastığa başını koymak, emek vermek, sevmek, sadık olmak, bir olsun benim olsun demek.

iyi, hoş da hep hüsran

Belli bir süre sonra bünye kaldırmıyor, inanç kayboluyor

Bir daha asla! kendimi, birini sevme işinin içine sokmayacağım.

Hep zarar gördüm iyi kötü var bir kalbim kaldırmıyor.
Son zamanlarda hissettiğim tek şey bu .
Neden üzdünüz beni?
neden ağlattınız?
Ne yaptım ben size ?
Aldattınız da erkekliginiz mi arttı ?
yalan konuştunuz havalı, taciz ettiniz adam mı oldunuz?
Nasıl iğrenç yaratıklardiniz ki çokça güzel, merhametli, aşk dolu gözüküp piç çıktınız.
Artık aşık olamam sözlük olamam çünkü aşkımı haketmiyorlar tam bu olur derken çıkarı için çevremde olduğunu görüyorum.
Uçkurunuzun peşinde olacağınıza gönülden sevmeyi deneseniz avcunuzu yalamak yerine aşkı yaşardiniz.
Ben kendimi kaybettim ama siz de kazanmadiniz.
Hakkima girdiniz ahım ebediyen üzerinizde.
hayal kırıklıklarının, acıların, sancıların, sönen umutların, soldurulan hayallerin ardından oluşan his.

benim için ise, yediğim kazıklar ertesinde ulaştığım hal... âşık olduğum adam, "ben iyi değilim, hem de nereye doğru gidiyoruz bilmiyorum, biraz düşüneyim" dediğinde ve sonra "Tatilden dönünce görüşürüz, hem ben o kadar adi değilim, yüz yüze vedalaşırım" diye eklediğinde, ben de buna inanıp mal gibi iki ay bekledim... O adamın aynı ortamda olduğum başka bir kıza vantuz gibi yapıştığı fotoğrafı kızın instagramında gördüğümde ise aşk yerini bu hisse bıraktı. teşekkürler türkiye.