bugün

yedinci nesil yazar. koşturma olum sözlükte. düşersin!

hoşgeldin nesildaş.
(bkz: tc nin pkk nin 6 katı insan öldürmesi/@arshil)
görüşünü savunurken kolaycılığa ve düzeysizliğe sapmayan, güzel şehrini ve güzel yurdunu seven sağduyulu yazar.

(#9392913)
(#9582635)

samimiyetine kurban.
(#9988671) fenerlilere gerekli ayarı vermiş yazardır.
(bkz: türkiye nin en büyüğü fenerbahçe/@arshil)
fenerlilere ayarın alasını veren yazardır.
eksilendi diye üzülmesin, fenerli adamın beğenecek hali yok ya..
(#10320194) çok kızmış ve memluniyetsizliğini açık açık dile getirmiş yazar.
zamanla alışırsın, sakin ol, memlun ol.
(#10323301) Fenerbahçe taraftarı başlığına yazmış olduğu yazıdan sonra kendisini merak edip araştırdığım, ezeli rakip ebedi dost takım taraftarı...

[http://www.youtube.com/watch?v=OjKSyBkZGu0]

En son görüldüğü gibi nihat doğan bakışı atıp, sonra ibrahim tatlıses halayı çeken, darbuka çalmaya başlayıp, triptonik hareketlere geçen, emrah seksiliğinde kur yapıp, en son ferdi tayfur ağlaması ile türkü söyleyen feminen, duygusal, yaratıcı galatasaray taraftarıdır kendisi...
kendisi 18 mart 2011 galatasaray fenerbahçe maçı ile ilgili bana özel mesaj atıp, sonra aynı dakikalarda fenerbahçenin 2-1 öne geçmesiyle desibel rekoru kırmıştır. tebrik ediyoruz. ahahah
ashil ile akrabalığı olabilecek yazar.
7. nesil bir şık yazardır. yazıları oldukça anlaşılır keyif verir.
kişilikli bir galatasaraylılık kültürüne sahiptir ayrıca kendisi.
renktaş yedinci nesil yazar. bol bol sarı kırmızı yazılarla süslesin sözlüğü.
(bkz: #11389053) adamdır. ayarı vermiştir.
yazmıştım gene yazıyorum. adamsın.
7. nesil üslübu sevilesi yazardır.
gerçek bir galatasaraylı. hatta sadece galatasaraylı değil, objektif bir futbolsever.
kendisinin galatasaray yönetimine talip olan bir akrabası olduğunu düşündüğüm yazar.
(bkz: kamil/#11961005)

başına gökten taş yağsa fenerlilerden bilecek olan fener kompleksli galatasaraylı yazarlardan biri. bursaspor taraftarı bir yazarın yaptığını hemen fenerlilere mal etmiş.
kardeş biz fenerbahçeliyiz, bizi ne engelli sporcularınıza küfür edenlerle , ne de başka cibiliyetsizlerle karıştırma.
http://www.forumfener.net...ead.php?p=12124#post12124

edit: lafını yiyip editlemiş, lakin galatasaraylı kolpalığına aşina arkadaşlar önceden ss'ini almış, kamil e teşekkürler.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/arshil-145225/
galatasaraylı candan bir sözlük yazarı. hoş gelmiştir dicem de geleli baya olmuş.*
karması eksi bilmem kaç olan yazarların tepki verdiği yazar.

ne kadar trol oldukları karmalarından ve girdikleri abuk entrylerden belli olan, nick altı sayfalarında onlarca tepki entry'si bulunan yazarların tepkisini çekmiş yazardır.

sen galatasaray'a laf et, sonra ben seni itin götüne sokayım, bu da senin zoruna gitmesin. olacak iş mi yani...
--spoiler--
sen aslan kafesinin içine girip "aslan yok! aslan yok!" dersen, o aslan senin ecdadını öper.

--spoiler-- (bkz: #12037599)

oğuz savaş ın smacını ecdadı hatta seceresi ile birlikte tepe tepe kullanabilir. en doğal hakkı.

edit: 9 haziran da uzatmalarla gelen galibiyetten sonra maç başlığında koyma, sokma muhabbeti yapan renkdaşlarıyla beraber 14 haziran akşamı burada olsun. onlara güzel bir sürprizimiz olacak, bi yere kaçıyım deme panpa.*
fenerliler tarafından saldırılan galatasaray'lı, yani ben.

kalkmışlar oğuz savaş'ın smacı'ndan bahsediyorlar, zamanında metin oktay ağlarınızı deldi siz halen gak guk ediyorsunuz ya.
galatasaraylı aslan ruhlu yazar.
galatasaraylı yazar. e fazla söze gerek var mı?
zamanında ulubatlı souness in deldiği sahayı kapatamayanların bok atmaya çalıştığı yazar.