bugün

medyapım film ve reklamcılık şirketinin genel müdürü, çok kılçık bir herif ayol, türkiye'nin yıldızları adlı programda jüri üyeliği yapmış bir vatandaş işte.
popstar yarışmasının gerçek galibi olmuş adam kılıklı.
popstarla şöhret olmuş,kuzenimin kalbini fethetmiş şanslı insan.
herşeye muhalefet kendini zeki sanan lakin konuştukça saçmalayan bir zamanlar herkesin ilgisini çekip her çabuk parlayan şey gibi çabuk unutulan zat
büyük teklif adlı çanta yarışmasındaki banka imiş kendisi bir söylentiye göre.
ilk bakışta çok ince, kadınsı bir fizige sahip, oldukça çirkin, bana tuhaf gelen bir tarzı olan bir insan gibi görünür. Eşcinsel olup olmaması ise beni ilgilendirmiyor ama doğruya doğru... oğlana benziyor.

Kişilik olarak ise ukala olmasını gerektirecek tek bir pozitif özellik göremedim. 20-30 yıl boyunca magazin ve televizyonu takip etmek ne kadar bir kültür birikimi getirirse o kadar bir birikime sahip gibi geliyor bana. Bana ne tavsiye ederse tam tersini yapacak olurdum. Aynı zamanda insanları küçük görüp onları aşağılayıcı tavırla konuşmak sivri dillilik ise sivri dilli biridir. Fakat kendisi ünlü biri değil de herhangi biri olsa halk tarafından "terbiyesiz" den başka sıfat yakıştırılmazdı diye düşünüyorum.

Özetlemek gerekirse bu kişi son derece gereksiz biridir, gereksizden daha uygun bir sıfat bulamamaktayımdır. Tv de karşıma çıktığı kanalı ani bir refleksle değiştirmeme sebep olur.
Gerçekten farazi işlerle uğraşan biri.Yalnız hakkını yememek gerk.Taktik geliştirme ve demogoji yapmayı çok seviyor.Geçen hafta yayınlanan acaip rus salatası gibi bir şova başlamıştı.O şovda bir tane çocuğu aldı.Bu bir şeye takıldı.Çocuğa bir dans stilini yapmasını istedi.Çocukda aptallaştı ve 5 kere üstüste yalnış yaptı.Herkeste g...tüyle güldü.Ulan hıyar,sen biliyorsun ki o herif senin yanında heyecandan kudurcak.Be armağan kardeş niye milleti güldürmek birini makara yapmak uğruna birini rezil ediyorsun.Bu hangi terbiyeye ahlaka yakışır.Sen git popstar'da yarışmacılara bok at,türk halkını muhattabın say,kendi şovunu yap.Bizim sana katlancak halimiz yok.Çok maymun var zaten televizyonda.Bu halkın bir medya maymununa dhaa ihtiyacı yoktur...
Popstar'da 3 senedir biriktirmeye çalıştıgı karizmayı son ütücü adındaki akıl ziyanı programında bozdurup bozdurup harcayan dilini eşşek arısı sokasıcadır
şimdide manken yarışması jürisi olarak karşımıza çıkan,kraldan çok kralcı adam.
sunudğu son utucu adlı programda seyircilerin arasından seçtiği hafif toplu bir kız yanına gelmek istemedi diye gelme zaten dekor yıkılır diyen, kızın yine de gelmemesi üzerine hatırlayamadığım birçok şekilde kızın kilosuyla alay eden, televizyonda bu şekilde aşağılanmanın bi genç kızın üstünde nasıl etkiler bırakıcağını bilmeyen adam.*
son itici'dir.
iki yıl boyunca arkadaşlık ilişkisi kurduğum insandır.telefonla birkaç defa görüşmüşlüğüm,yüzyüze de bir defa görüştüğüm insandır.onu tanıdığıma beni pişman etmiştir.gel-gitleri,psikolojik sorunları asla bitmemiştir.Ne zaman herşey yolundaysa onun sorunları hortlar.Sizin derdinizle asla ilgilenmez.insan ilişkileri genelde tüketme üzerine kuruludur.En çok o sevilmeli,onun özel günleri hatırlanmalı,ne olursa olsun onun arkasında olunmalıdır.insanları aşağılamaktan,çok yakın arkadaşları hakkında olur olmaz laf etmekten çekinmez.Her durumda haklıdır.En iyisini o bilir.Bütün dünyayı yalayıp yutmuştur.Her konuda uzmandır.Karşısındakini asla konuşturmaz.insanların herşeyiyle uğraşır.Eleştirmekten zevk alır.Ama kendi eleştiriye kapalıdır.işindeki başarısını asla küçümsemiyorum,hasbelkader olduğunu da sanmıyorum.Hayatımdan çıktı,rahatladım.Sevilmeye değer birisi değil arkadaşlar.Bu adamı sevmeyin.
kendini mutLu etmek için karşısındaki insaLarı kıran..ego tatminini çok güzeL uyguLayan..sesine sinir oLduğum..medyanın maymunLaştırdığı bir şey * *
kendisini sivriltmeyi çok iyi bilen ve bunun için garip çıkışlar yapan ve artık televizyonda sürekli karşıma çıkan insan
popstar yarışmasından en karlı çıkan insandır.bu yarısmadan sonra bilimum tv programında kendisini göstermiş sonunda kendi programını sunmayı başarmıştır.bilmese bile yorum yapmayı ihmal etmez..kendi programında ise espri yapamadığı için sürekli birilerini ortaya çıkarıp onların üstünden komiklik yapmaya çalısır..hele sesi çok kötüdür, mahalle kavgası çıktı sanarsınız.*
jürisi olduğu her programda programın adını sorgulaya sorgulaya iyice saçmalayıp oturur yerine
popstar nedir?
top model nedir?
bana göre top model.... diyerek başladığı nutuklar programın yarısını oluşturur.ya ayrıca neden bunlar popstarın,top modelin anlamını bilmeden programlarına bu isimleri veriyolarki???
(bkz: benzetmelere uyuz oluyorum)
deniz akkaya ile top model türkiye programının yapımcısıdır.
yani programına anlamını bildiği bir ad vermiştir.
son ütücü adlı gudik programında safiye soyman'ın çılgın kocasının anlattığı hikayelerle gülmekten geberme aşamasına gelen, zevkten dört köşe olan şahıs. zaten programında bir tek kendisi gülüyor. talk showcu yerine juri üyesi olması daha az rahatsız edici doğrusu.
ercan saatçiye "arcan bey" demesi hafızalardan silinmeyen,popüler kültür kişisi.
popstar döneminde verdiği röportajlarda bu kadar şöhretten mutlu olmadığını,yarışma bittikten sonra ekranlarda gözükmeyeceğini belirtip yüreğimize o zamanlar su serpen allah akıl fikir versin insanı
Pakize denen kadını reyting için yere atmış adam iyide yaptı güldük..
istanbul kültür üniversitesi iletişim fakültesi yetenek yönlendirme dersi hocası.son sınıfa gelmiş öğrencileri kolay kolay bırakmam deyip,sınıfın dörtte üçünü bırakan hoca.ayrıca derslerine genelde gelmeyip,geldiğinde de duman altı yapan hoca aday adayı.
bu geceki son ütücü programında şebnem scheffer e sorduğu zekice ve iğneleyici sorularıyla bir kez daha takdirimi kazanan ünlü tv kişisi...
bu hafta kanalları gezerken rastladığım son ütücü programında 1 dakika içinde üç defa "bi şey söyliycem" deyince, hemen zaplamadım üşenmedim saydım. işin ilginç kısmı; 17. "bi şey söyliycem" de siyahlı bayan konuğu da "bi şey söyliycem" deyince kanal değiştirdim. abi program senin söyle ne söyliyceksen lafı mı olur.

tanım:bir şey söylemek için kendi programını bölen adam.