bugün

bir de bunun armani code olani var, bayanlar icin sanirsam. urunden cok muzigi gayet hos, scandalous adli bir sarki. mis-teeq soylemis.
armani nin parfüm konusunda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlayan bir diğer ürünü.
tam bir kış kokusu, inanılmaz kalıcı, inanılmaz etkili.
parfümerilerde bayan kokuları kısmında sergilenen çok hoş koku.
öldürüp bitirten ,burun yakaya dayalı kalınmak suretiyle solunum sisteminin isleyisine ciddi etkileri olan asik olunasi bir erkek parfumu.
125 ml lik olanı freeshopda 100 ytl civarı olan ancak kokusunu ağır bulup almadığım parfüm. herkes hafif diyor bende sorun var sanırım.
kokusunu duyan herkesin ismini sorduğu harika parfüm(üm).
..na koyim 188 ytl vermiştim ilk çıktığı zaman şimdik şöyle bişeydir bu parfum iyi dinleyin ha!..

düğünlerde müğünlerde sünnette mevlütte falan sıkılmaz dışarı çıkarken sıkılmaz bu parfum takım elbiseye sıkılacak kokteyl parti yada özel bi davet parfumudur hafif bi kokusu vardır..

- ulan sıkayımda kızlar sorsun markası ne olayı yoktur yani
yakışıklı adam sıksın kız sokulunca alır kokuyu zaten gerisi hikaye.

çok güzel bi koku hemen alın diyenlere kanmayın.

ama güzeldir hoştur armani dir en nihayetinde..
jean paul gaultier le male, sculpture pour homme, bvlgari blv, bvlgari aqva, l'eau par kenzo, burberry weekend dururken yanına uğranmayacak parfüm. issey miyake türevlerini de es geçmemeli elbette.
bur'da onun kadar iyisi olduğu rivâyet olunuyor sevgilili kokulu sözlük.
(bkz: sculpture)
şişesi ve kokusuyla erkeğe gerçekten bir erkek olduğunu hissettirir. özel olduğunu farkettirir.
esansi bir yerlerden tanidik gelse yine de hos bir armani parfumu olmustur. yazin da kisin da kullanilabilir. issey miyake' ye gore az daha hafif fakat daha kalici. belki de bana oyle geldi.
kullanıldığı takdir de kesinlikle, daha çok selamlaşılan, daha çok kucaklanan, daha çok öpülmek istenilen, daha çok emilme eğilimi gösterilen biri olmanıza sebep olan parfümdür. nerden biliyosun demeyin, şansınızı deneyin.
kişisel zevklere göre değişir lakin benim ilk 5'imdedir bu harikulade koku. keşke tenimde kalıcı da olsaydı.
Bir sene oluyor kendisini kullanmaya baslayali. Kesinlikle baska koku kullanamiyorum artik.

Kensinlikle cok basarili, kullandigim en iyi koku diyebilirim hatta.
kokusuyla cezbeden parfüm, üstüne tanımam. bazı kadınların zayıf noktası olduğu bile söyleniyor.

(bkz: sevgili kokusu)
her kim bulduysa bill gates'in kazandığından bile daha fazla parayı hak ettirecek parfüm.
(bkz: bir erkekte tercih edilen ilk parfüm)
sokaktan geçen 3 erkekten 2sinde kokan parfüm.
sahibinin peşinden koşulası mucizevi koku.
ikinci tercihtir. birincisi söylenmez. sonra herkes kullanır maazallah...
kullanilasi parfüm. kurusu kurusuna hakkini veren güzel koku.
hormonlara tavan yaptıran aşk iksiri.
2009 da dünyanın en iyi parfümü seçilmiş kokudur,Erkek için yapılan karışım tarafımdan merak edilmektedir.
çok ama çok iyi bir parfüm olsa da tiger veya puma ayakkabılar gibi ortalık malı olmasına üzüldüğüm parfüm.
daha kullanmadıgım ama giodan sıkıldıgım için elimdeki armaninin bittigi an alacagım hakkında çok olumlu şeyler duydugum kokudur.