bugün

sevgili bulma çabasının ve sevgili bulmanın en kolay yolunun arkadaşın sevgilisinin arkadaşlarından geçtiğine inanan bünyenin samimiyetsiz hareketleridir.

sürekli olarak nasıl olduğu sorulur, bir isteği ihtiyacı var mı ayakları yapılır, arkadaşları içinde en güzel olanının o olduğu her 10 dakikada bir söylenir. samimiyetsiz salak salak şakalar yapılır. hatta en kötüsü o yaptığı iğrenç esprilere gülmek zorunda kalmaktır. suratta sürekli bir tebessüm vardır. ne kadar optimistim havası estirilir, çiçekleri, kuşları, hayatı, herkesi seviyorum edasıyla buğulu ve puslu bir ses tonuyla karizma yapmak için götün elastiklik sınırları zorlanır. arada bir ozon tabakası, cumhurbaşkanlığı seçimleri gibi konulara da değinerek "bak görüyor musun gündemde ki konularla da ne kadar ilgiliyim, öyle gidipte buzda dans yada sabah sabah seda sayan muhabbeti yapacak kadar seviyesiz değilim, kalite takılıyorum, toplumsal sorunlarla ilgiliyim, kısacası çok entelektüelim çoook" havası estirilir. kısacası yengenin götünü kaldırmak ve ona sevimli görünmek için ne kadar şey varsa yapılır. sırf bende yanımda bir kız gezdireyim ayağına.

değer mi lan karakterinden kişiliğinden taviz vermeye, değer mi lan başkası gibi görünmeye sırf bi kızın elin tutacam diye! hadi diyelim ki o çok sevdiğin yengen(!)bir kız ayarladı sana. ee sonra ne olacak a gerizekalı adam, sen ne anlarsın ozon tabakasından ,yırtılmadan. senin rahatsız olduğun tek yırtılma kabız olunca götünün yırtılma riskidir. sen ne anlarsın cumhurbaşkanlığı seçimlerinden sen git 31'ini çek allah'ın abazası...
GüzeL/yakışıkLı sıfatLı 'arkadaşın sevgiLisi' karakterine karşı güdüLen memnu hareketLerdir.. Çoğu kişinin iç dünyasında daha çok da aLt takım dünyasında vuku buLur.. HeLe şahıs sapLık deryasının kaptanıysa durum daha da vahimdir, zira duyguLar şahsın iç dünyasından fırLayıp sağa soLa sıçrayabiLir..