bugün

futbolculukta "a" harfinin kodlanması için kullanılan isim. tüm dünyada standarttır.

(bkz: uluslararasi futbolcu adları)
yazarların yazılarıyla karakterist duruşlarını çok iyi tahlil eden yazar..**
tüm hollandalıları kalbimin ve zihnimin utanç duvarlarına çarptırarak geberttiğim şu faşist günlerimde; arjen robben mahlasıyla sanal camianın 1'lerini ve 0'larını ok ve yay gibi kullanan yakışıklı bir cengaver, saf bir asi, soylu bir bombardıman uçağı, baştan çıkarıcı bir gezgin, muzip bir marangoz... ve tabi âkil bir uludağ sözlük yazarı.

(bkz: god bless you mr robben)
(bkz: hepinizi döverim ülen)
tanım: cüneyt arkın replikleriyle tanımladığım yazar. olamaz mı? olabilir bence. evet evet.
son zamanlarda pek bir dikkatli ve bir o kadar da gizemli olan yazar, pranormal ve mistik konularla mı uğraşmakta? yoksa hayranları çok mu musallat olmakta ? tereddütte kaldım...
sözlükteki duruşu ile kendini ispat etmiş güzel insan.*
abromovich in resti çiktiği topçu... bir de yobaz...
ateistler islam inancına göre cenabettirler zaten. cenabet kelimesini hakaret değil de "temizlik" manasında kullandıysa haklı. ha ben hem ateistim hem de gusül abdesti alırım deniyorsa o başka.
(bkz: adam gibi adam)
(bkz: sadece adam)
(bkz: adamlık abidesi)
hastalık sahibi, dert sahibi, iltihaplı bademcik sahibi insan. ameliyat ol diyorum illa hayır diyor. ne bademcik sevgisiymiş ya!
(bkz: ah yavrım)

edit : aha bitmiş çaylaklık.
yaptığımız halı saha maçlarında aklımda kalan, bir anda hem kaleciyi hem defanstaki oyuncuyu düşürebilen şutlarıdır. ''aha sıkıştı lan ahaaha mala bak şimdi kontradan gol atıcaz'' derken bir anda beklenmedik bir şekilde topa dokunur o da ağlarla buluşur.
her türlü fikire, düşünceye ve idolojiye hoşgörü ile yaklaşıp, tartışmasını, dinlemesini ve kendini anlatabilmesini bilen insan. fanatizmden uzak tavrı ile aynı ve/veya farklı kutuplarda olunduğunda sohbeti, fikir alışverişi kıymetli olan yazardır ayrıca.
cm 01-02 nin en iyi sol açığı. pace acceleration dribbling. hızla ilgili herşey ama herşey. bilin bakalım kaç?**
cumhurbaşkanı olması gereken güzel insan. ayrıca tam bir yobazdır. *

edit : perspektifi geniş yobazmış, kendi tanımı.*
sözlükteki birçok okunabilir entrynin altında imzası bulunan güzide yazar, ayrıca tamamen çamurdan oluşan bazı eleştirileri de nikine takmamasını tavsiye edebilirim, ha bi de cimbomlu...
demokrat görünmeye çalışan fitbolcu. - spora siyaset karıştırma diyorum anlamıyo -

senin gibi 'topçu yazardan bi tikim olmaz'
Daha doğru düzgün tanınmadan entryleri okunmadan sırf siyasi görüşü nedeni ile şeriatçı suçlamalarına maruz kalan entryleri kaliteli okunası uuser.
iflah olmaz komünist yoldaş.
hakkında çok methiyeler duyduğum daha tanışmak nasip olmayan yazar çizer arkadaş.
birinci nesil çizer. - acıdı mı cicim -
(bkz: zina testi/#1725815)

entrysi ile fevkaladenin fevkinde bir tesbitte bulunmuştur.
hakkında bu kadar entry girilince recm edildiğini sandığım uuser.
chp istanbul 2. bölge 3 sırada milletvekili adayı. bu adaylık şeriatçılığını örter mi? örtmez.