bugün

torrent-arena' nın yeni adresi, http://www.arena-tr.com. Türkiyede torrentin yeni adı. Bilimum arkadaşlara, eşe-dosta söylenebilecek paylaşım platformu. Umarız bir daha kapanmazlar.
Üyelik alımlarını an itibariyle açmış site. koşun la koşun.
http://www.arena-tr.com/signup.php?referrer=Hereticx

şu adresten siteye üye olabilirsiniz.
en baba ortamdır. ötesini daha göremedim.
serverlarının 386 dx ten oluştuğunu düşündüğüm tracker. ping değerine her bakışımda keyfim yerine geliyor bir yüzüm gülüyor falan.
35 seederla 100kb/sn yi sabit gösteren sitedir. önceden isohunt takılıyordum meğer yalanmış bunun yanında. size yaptığım upload helal olsun.
hit and run kapsamında kimi torrentlerini 0.5 oranında seed etmenizi lazım kılan site. etmediğinizde uyarı alıyorsunuz. fakat 1 mb internet hızı ile 5-6 gb lik bir dosyayı 0.5 oranında seed etmek cok zor. o nedenle hit and run torrentlerine yavaş uploadlı kişilerin bulaşmamasını tavsiye ediyorum.

edit : hit&run uygulaması kalkmıştır.. onun yerine şu olay gelmiştir : bknz(#4201214)..
lamerin teki an itibariyle hekmi$tir.Sabaha düzelesice site.
sabahı beklemeden düzeltmişler uf oldular sözümüde baya içerleyip hesabımı banlamışlar ^^ *
kurtlar vadisi pusu nun yeni bölümlerini cuma sabahı bilgisayara 3 saatten daha kısa sürede download etmeye dolayısıyla reklamsız kurtlar vadisi izlemeye yarayan sitedir.
geçtiğimiz günlerde hit and run uygulamasını kaldırıp, onun yerine ratioyu 0.5 den 0.7 çekme kararı almış sitedir. fakat hemen 0.7 gerekmiyor yakalanacak oran. kasım ayında 0.6 olacak ve aralık ayının sonunda 0.7 ye çıkartılacak.

bana kalsa 1.0 a bile çekmelerine razıyım ratioyu. adamlar sayesinde sadece bir ayda 70 küsür gb download yaptım daha ne diyeyim.
türkiye nin en iyi torrent sitesi. kurtlar vadisi pusu nun her bölümünü, jenerik biter bitmez birkaç dakika içinde siteye upload ederek reklamsız kurtlar vadisi seyrettirme imkanı veriyorlar. sadece kurtlar vadisi için değil bir çok dizi, oyun yada film için geçerli bu saydıklarım. mesela pes 2009 piyasaya sürülmesine 3 gün kala yayınlandı. 1024 bağlantı hızımla akşam ekledim ertesi akşam oynamaya başladım.

sözün özü davetiye bulun-ki geçenlerde bi tane bana attılar*- üye olun, indirin gönderin.
şu an varolan torrent siteleri arasında en iyi torrent sitesidir. fakat; torrent işleri belli olmaz. bi bakmışsın yarın arena-tr yok. daha önce bir çok kez aynılarını yaşadık.ama umarım sonu eskilerin ki gibi olmaz.
tatar ramazan ın tvrip inin divx versiyonu olarak sunan ve bizi sevindiren site.
'dostluğun kazandığı tek arena' sloganıyla güzel düşüncelerini bizimle paylaşan sitedir. ayrıca kullanıcılarının 'alem kalite görsün' sloganı da cuk diye oturmuştur. çünkü bu site sayesinde kasım ayı trafiğim: (72,426 GB) download, (38,676 GB) upload şeklinde olmuştur.*
türkiye nin en kaliteli trackerlarına sahip olan paylaşım sitesidir. neredeyse hiç fake dosyayı barındırmaz içinde. mininova falan yanında halt yemiştir yani.
Çevremdeki herkesin fellik fellik davetiyesini aradığı sitedir. Ancak site, bırakın üye alımlarını kapatmayı, davetiyeyi bile gıdım gıdım veriyor. Normal üyeye davetiye verilmezken, 1 davetiyeye sahip olabilmek için power user olmak gerekiyor. Bu da bayağı zor olduğu için ne ortada davetiye var ne üye olabilen...

Ama tracker 10 numara mı? 10 numara... Türk trackerlar içerisinde bu kadar kaliteli, bu kadar sağlam ilerleyen bir tracker daha önce görmedim.
power user statüsündeki üyelerine 82 günde 1 adet davetiye veren torrent sitesi. tamam, kaliteyi korumak, hele ki bu bir torrent sitesi ise gerekli bir olay fakat, 82 günde de 1 tane davetiye mi verilir lan! gözüm gibi sakladığım son 1 adet davetiyemi de, artık aramızda olmayan istanbulcool anısına, mesaj atan uuser'a vermiş bulunuyorum.
yeni serverına taşınan* türkiyenin en kaliteli paylaşım sitesi.
elimde bulunan 4 adet davetiyeyi ilk mesaj atan arkadaşlara seve seve yollayabileceğim, kuruluşuna destek verdiğim eski trackerım.

edit: davetiyeler tükenmiştir.
davetiye bulduktan sonra üye alımlarını bekleterek, insana sinir harbi yaşatan torrent sitesi.
sadece bir site olmayan yeri geldiğinde toplumsal yardımlara da koşan süper site.

evet yaşanan olay Kastamonu Cide Gökçeören ilköğretim Okulundan bir ögretmenin, site yönetiminden öğrencilerine izletmek süretiyle, istediği animasyon vari görüntüleri, nozy ve 2shae nickli sözlüğün kanatsız meleklerinin, tüm yardımseverlik duygularıyla, bir arşiv yaparak göndermesiyle gerçekleşir.

ve finalde öğrencilerin arena-tr' ye bir teşekkür mektubu ve tahtaya yazılmış arena-tr teşeşükkürü önünde onlarca ögrencinin görüntüleriyle son bulur.
felik felik davetiye aratan müthiş tracker.
bana ulasan ilk kisiden davetiyesini istedigim kaliteli torrent sitesi.
doğumunun birinci yılında hediye almak yerine hediye vermeyi yeğleyen site. üyelikler açılmıştır, kopun durmayın.*
son günlerde sürekli olarak;

'An error has occured! The server is too busy at the moment. Please try again later.'

hatası veren site. daha iyi server a taşınmaları gerkiyor sanırım.*