bugün

(bkz: fatih tekke)
omuzunda ki bayrakla helal olsun denen futbolcu.
(bkz: helal olsun)
hatanın kaynağının kendisi değil; magaziniyle, yorumcusuyla, taraftarıyla, kültürüyle koskoca bir memleket olduğunu, ve kaçıp kurtulunmadığı sürece bu memleketten neden bir yerlere gelinemeyeceğini bir kez daha ispatlamış futbolcudur. tebrikler arda.

ve siz; "arda turan akıllı olsun" diyen gereksiz yaratıklar, ne oldu şimdi?... cibilliyetinize eşekler sıçsın sizin pis insanlar sürüsü, ne terbiyesizsiniz ki hala aynaya bakabiliyorsunuz değil mi? hay sıfatınıza sizin. öyle yüzsüzsünüz ki utanmadan "eleştirilerimizle biz yarattık arda'yı" diyeceksiniz değil mi?
ne bahtsız bir rezilliktir bu memlekette doğmak; ancak içinden çıkınca anlayabiliyorsun tabi...
gs alt yapısı ürünüdür kendisi..
kısa boyundan dolayı kareye girebilmek için platini'nin önünde zıplaması, kupayı kollarının arasına aldığında arkadaşlarına kupayı vermemde vermem bakışları ile gece gece güldürmüş tebrik edilesi futbolcu.
görsel
http://galeri.uludagsozluk.com/r/261521/
görsel
görsel
görsel
görsel
Ve UEFA Avrupa Ligi kupası Arda Turan'nın ellerinde!

https://p.twimg.com/Ase21QKCAAA4eXN.jpg:large
uefa kupasını bir avrupa takımında kazanan eski gs'li futbolcu olarak tarihe geçmiştir.

ha bişey daha var

dedim dedim inanmadınız bak noldu simdi? ha ha! gördünüz mü?(#15431425) *
yıllarca burada kendisi için "balon" "overrated" "atletico'da ilk 11 göremez" diyen adamlar oldu.
avrupa'ya giderek en iyisini yaptığını dün gece itibarıyla kanıtlamış futbolcudur.
bu akşam yüzümüzü güldüren adam. tebrikler arda turan.
avrupa'da kupa kaldıran, eski kaptanımız.
galatasaray'ın çocuğudur. futbol kalmadı buralarda. iyi ki kendini kurtardın be arda. helal olsun sana.
helal olsun arda turan sana. türk bayrağı tutan ellerini öperim.
fatih tekke'den sonra yabancı bir kulüpte uefa kupası kaldıran türk oyuncudur. helal olsundur.
avrupa ya giderek iyi bir hamle yaptığını kanıtlamış futbolcu. diğer türk yıldızlara da aslında mesajı vermiştir "kaçın gelin buralara beyler"
türkiyeden ayrılmakla çok doğru bir karar verdiğini hepimize kanıtlayan futbolcu. gittikten sonra bile saçma sapan şeylerden eleştirildi, haklılığını tescillemişti ama şu an kendisi daha da bir rahattır sanırım, daha da mutludur. onun yerinde biz olsak belki o kadar bonservis bedeli kazandırmayı beklemezdik bile takımımıza. arda turan bizden rekor bir transfer ücreti karşılığında ayrıldı ama yine de hain yerine konuldu. elbette hataları oldu ama en azından türkçesi "önümüzdeki maça bakıcaz"dan ibaret olan futbolcular gibi olmadı arda. hep bir şeyleri değiştirmek istedi.
şimdi diyorum ki keşke uefayı kazandığımız sezonki gibi bir taraftar kitlemiz olsaydı. o zaman ne arda bu kadar sıkıntı çekerdi ne de galatasaray son bir kaç sezondur yaşadıklarını yaşardı. kendine iyi bak arda ve lütfen, kendi iyiliğin için türkiyeye kolay kolay dönme olur mu? tıpkı tugay abin gibi, futbolu bir avrupa kulübünde efsane olarak tamamla. biz seni nasılsa avrupada da izleriz, bizim için senin gittiğin her kulüp ikinci bir galatasaraydır.
uluslararası turnuvalarda oynadığı her finali kazanan türk futbolcusu.
türkiyede "arda bitürlü turamayan" iken, diyar-ı evropada nihayet turmuş, "arda turan" adını hakeder hale gelmiştir. bu arada gidince arkasından küfür üstüne küfür sallayan cinconlara bakıyorum da hemen sahiplenivermişler...
şunu metin oktay la kıyaslayan mallarda var ya, bir şey demiyorum arkadaş.

adam takım kötüyken sakat ayağına yatıyor, gemiyi ilk terk eden oluyor hala daha yok yüzüm güldü, yok gurur, yok eski kaptan. adam formaya orospu forması gibi dedi ya la nasıl unuttunuz amk.

neyse efenim, sadece topçu.
https://p.twimg.com/AsfIfToCMAAoU1W.jpg:large
(bkz: her yerinden öpüyorum arda)
türkiye de kalıp tff nin sikini kaldıracağına avrupaya gidip uefa yı kaldırmıştır.
şu aralar de facto reklamların ' da gördüğümüz milli futbolcu.