bugün

görsel
1 haziran 2024 borussia dortmund real madrid maçını takımı kazanırsa futbol tarihinde ucl kazanan ilk türk olarak tarihe geçecek.
bir şeyler olsa, oyuna girse, galibiyet getiren golü atsa…

Neyse hayal kurmayalım şimdi.
Oyuna girmesi lazım real kötü oynuyor.
şampiyonlar ligi kupasını kaldıran ilk türk futbolcudur.
Gururumuz.
Bir dahakine oynayarak kaldırsın. Ancelotti ibnesi bı 5 dakikayı çok gördü finalde çocuğa.
oyuna girmediği şampiyonlar ligi final maçını takımı real madrid' in kazandığı genç yetenek.
görsel
Final maçında oynadı mi?
Hayır.
Otur sıfır.

Varlığından haberdar bile olunmadı.
Vallahi utandırdı beni bu durum.
Şampiyonlar ligini kazanan ilk türk

görsel
Ancelotti: Sizi çok özel bir çocukla tanıştıracağım. Arda Güler.
Arda Güler: Merhaba Madridistalar! Biz bir aileyiz, her şey için teşekkürler!

Türkiyenin en yetenekli 20 yaş altı futbolcusudur.
en erken yaşta şampiyonlar ligi kupasını kazanan türk futbolcu.
şampiyonlar ligini kazandığı yönünde rivayetler olan topçu. maç günlerinde stadta gören var mıdır bilmem. olduğu söyleniyor.
Mbappe transferinden sonra kiralık olarak baş altı takımlardan birisine verilir...
berkant göktan' ın ardından, yine oynamayıp, şampiyonlar ligi finali kazanan ilk türk futbolcudur.
piyasa değeri, yüzde 100 artışla 15 milyon Euro'dan 30 milyon Euro'ya yükseldi. (Transfermarkt)
bu kadar yıldız arasında işi çok zor olan, yine de mücadeleyi bırakmaması sevinç oluşturan yetenek.
dün yine muhteşem bi performans sergiledi. Matrixin seçilmiş kişisi neo gibi eleman.. seyir zevki de çok yüksek.. böyle giderse 2-3 baloon door u var kesin.
Mert’e turnuva golü benimdir demiştir hahahaha. Olum bu nasıl gol vay amk.
Mükemmel olduğunu bugün de gösterdi.
Helal lan sana çocuk, naptın öyle aq
Bu çocuk bence ronaldo, Messi seviyesinde bir oyuncu olacak gelecekte.
euro 2024 ün şuana kadar ki tüm maçlarını izledim. bu gol kadar güzelini daha görmedim.