bugün

hala, yapılıp da gazetelere, televizyonlara düşmemiş olmasının şaşırtıcı olduğu hadisedir.
Arapça bileni mübarek insan zannetmekle aynı şeydir.
oha.
dahiyane fikir.
yalnız allah varsa çok pis sıçacağımız eylemdir.
ergen ateistler içine darwinizm isimli bir kitap yazıp içine alakasız şeyler, az bilinen fakat evrimle alakasız şeyler döşemekle aynı şey olan hede. zira bu ülkenin müslümanı din konusunda ne kadar cahil ve bağnazsa, ateisti de o kadar bağnaz ve cahil. dünyanın hiçbir ülkesinde bir ateistin dine böyle beyinsizce argümanlarla saldırıldığını göremezsiniz, bilimsel veriler ortaya koyulur, tartışılır ve biter. burdaysa herşeyin olduğu gibi bunun da boku çıkarılır. iki aptal tarafında aynı bok çukurunda boğulması dileğiyle...
ahlaksızlıktır.
şimdi gelelim asıl konuya, siz değil misiniz kendinizi müslümanlardan daha ''ahlaklı'' daha insancıl gören, inançlarına ya da inançsızlığına saygı duyulsun isteyen.
hakaret olmasın diyen.
peki bu başlık ne?
neyi hak ediyorsun böyle yazmakla?
gerçek olan şu ki, uludağ sözlük böyle adamların aptallıklarının altında kalır bir gün haberleri olsun.
çünkü bu düşünce özgürlüğü değil, düşünememe özrünün dışa vurumu.
başlığı açan zata ise acıyorum.
(bkz: ateşle oynamak)
osmanlıca kitaplara abdestsiz okuma diyenlerle aynı bilgi seviyesine sahiptir.
mümkündür mirasın nasıl taksim edileceğini yazan ayetler okunurken hüngür hüngür ağlayan cahil bir toplum onu da göz yaşları ile okuyup dinyecektir muhtemelen.
not: bu manzarayı gören arap arkadaşın şaşkınlığını tarif etmeye kelimeler yetmez.
oldukça yaratıcı olan fikirdir. kabul etmeliyiz ki türkiye'nin yüzde doksanı bunu yer.
Denize düşüp yılana sarılmakla aynı şeydir öbür tarafta da bi testere filmi çekerler sana * ö
bu başlık gerçek mi yoksa ben halisülasyon mu görüyorum. Allah'a inanmaya bilirsin ama inananların tepkisini çok güzel bu başlıkla alırsın ayıp ayıp ayıp.
olabilitesi olan durumdur. küçükken abimin aldığı muskanın içinden tarkanın şarkı sözlerinin çıktığını gördüm ben, daha ne diyim.
arapçayı bilen insanlar tarafından çok eleştirilecek durumdur.
not bu eleştiriden kasıt linçtir.
dövme yaptırmak için yazdırdığım moğolca yazıyı ev arkadaşlarımın kuran yazısı sanıp yüksek bir yere koyması.
satın alıp yastığının altına koyanlar olacaktır.
ben ibneyim demenin alternatif yollarındandır.
büyük çoğunluğun yutacağı eylem olur. türkçe mealini okusalar o cahiller bile anlayacak neyin ne olduğunu ama hak dini arapça ve cennette arapça konuşacakları için türkçe okumazlar. haşa allah türkçe bilmiyor çünkü.
Cehalet testi.
Üzerinde arapça olarak "Allah yok din yalan" yazan bir tişört yaptırıp satsan kapış kapış gider, yalan mı amk?
ben allahım ben peygamberim diyene para kaptıran salakların ülkesinde tutacak iş modeli.
Bir kağıda Arapça ateizm propagandası yazıp yere atsan, gören herkes bu kağıdı kaldırıp yüksek bir yere koyar. Hatta öpüp başına koyanlar bile olur.
انانئ سجكيئم (Arapça bilen anlar).
ananı sikeyim yazıyor galiba.

tövbe tövbe.