bugün

Günümüz araplarından hiç haz etmiyorum. Aşırı rahat ve geniş insanlar. Hani olumlu bir özellikleri varsa da ben rastlamadım.
Dünya yansa umurlarında olmaz. Yeterki keyifleri bozulmasın. Nargileden büyük keyf alıyorlar, tembelliği çok seviyorlar, nedense bağıra bağıra konuşuyorlar, medeniyetten de bi okadar uzaklar.
Şahsi gözlemlerim bunlar, iyisi varsa da ben rastlamadım.
görsel
ne arabın yüzü ne şamın şekeri diye boşuna söylenmemiş atasözümüz var.
güzel akıcı dünyanın en güzel dili lisanını icra eden topluluktur. evet..
görsel

suriye ve ıraktan öteye geçmesinler.
sevmekle sevmemek arası git geller yaşadığım millet.
40 civarı farklı ülkede yaşayan, her biri farklı kültüre, farklı lehçeye sahip ve ne yazık ki genel olarak Türk toplumunda bir çok konuda olduğu gibi haklarında kulaktan dolma malumatlarla(ki çoğuda tamamen yanlış) düşman olarak görülen her dinden üyesi bulunan, dünyada en çok konuşulan 4. dile sahip yaklaşık 500 milyon nüfusa sahip toplum.
yeryüzün açık ara en salak en aptal en faydasız en gereksiz sürüsü.

düşün yüce peygamber adam edememiş.
görsel
Yazıklar olsun suudlara, sen ki siyaset,bilim ve sanatın üstadı olan bir millettin araplar.
Pisliktir.
çukurdaki boktur.
Sadece ırklarından dolayı saçma sapan eleştirilere maruz kalan semitik halk. Genel olarak cahil bir topluluk olsalar bile Türkiye halkı da burada bunu eleştirebilecek kadar medeni değildir. Türklerin veya diğer ırkların arasından entelektüel ve kaliteli insanlar çıkabildiği gibi Arapların da içinden gayet çıkabilir ve çıkmıştır. insanları ırklarına göre değil entelektüel kalitelerine göre yargılayın.
(bkz: kahpeler)
Arkadan vururlar. Genellikle değil her zaman birilerinin maşası olurlar...
Türklere düşman bir millet.

Her zaman dost gibi görünüp arkadan vurmaya çalıştılar.

Muhafazakar yazarların eksilemeden önce Osmanlı'nın Arap yarım adasını nasıl kaybettiğini bir araştırmalarını öneririm.
sanattan bilimden uzak kalıp sefa içinde yüzen millet tabiki ingilizler götünüzü kurtardı ülke kurdu size.

yakın bir zamanda helak olması muhtemel millet.
Orospu evlatları. Peygamberinin yolumu unutan seks cumhuriyetinin prensleri.
En once insandır.
görsel

Benzer işler.
(bkz: kışı sevme sebebi)

kışın daha az arap turist olduğundan kışı sevme sebeplerimden biridir bu varlıklar.
Masal yazmakta üstlerine yoktur.
hayvandan aşağı bir ırk.

nedense ülkemizde arap diye yalayan yalaktan geçilmiyor.
türkiyenin her başı sıkıştığında maddi manevi yardımlar yapan ülkelerdir.
allahın en sevmediği ırktır, sonsuz peygamber göndermiştir yola getirmek umuduyla.
katli vaciptir ama şiddete karşı olduğumuzdan görmezden gelinir.
görsel