bugün

kaza yapma sebebidir.
araba kullanırken sözlüğe entry gireyim derken bir yere girmektir.
yuh artık dedirten durumdur. bir insanın canına susadığına işarettir.
(#4597843)
gayet mümkün durumdur. Şu anda e5 kozyatağı göztepe arasındayım degil entry girmek kitap okuyabilir, çay kahve içebilir, hatta hafif kestirebilirsiniz 45 dakikadır kozyatağından göztepeye gidemedim lanet olsun ıstanbul sana
(bkz: istanbul da herşey mümkün)
muhtemelen trafiğe sıkışmış, can sıkıntısından bir kaç entry gireyim de havam yerine gelsin diye düsünen yazarın, arkasındaki sürücünün kornaya abanmasıyla yoluna devam etmesi muhtemel olan durumdur.
eğer trafik varsa -ki istanbul'da her daim-, araba hareket halinde değilse gayet de mümkündür, can sıkıntısında iyi geleceği de kesindir. sözlük aşkı aşmış birisinin yapabileceği bir şeydir.
Tek kendi hayatını değil karşı tarafın da hayatını tehlikeye atacak durumdur. yazarlar kendilerini düşünmüyorsa karşı tarafı düşünmelilerdir.
hakkı:şöyle şöyle yapan durumdur. zira ....... yavaş a......k...... yavaş lan nerden aldın ehliyeti
necla:hakkı dikkat edermisin biraz ne sözlükmüş be kaza yapıcaksın
hakkı:kızım atılayımmı sözlükten
necla:evde gir allah allah
hakkıı:arbada daha bir verimli daha bir ilhamlı oluyorum. yavaş ulan yavaş sığır senin ben kullanıcağın arabayı s.......yim
necla:allahın belası annem bana demişti bu manyakla evlenme diye ama işte ah ah
hakkı:kızım akıllı ol bak
Büyük olasılıkla entry taslak olarak kalacaktır...
kısa ve öz yazılar yazar yada bakınız verir geçer.
Yapılmaması gereken tehlikeli bir iştir.
devamı
sözlüğe entry girerken öndeki kamyona girmek.
(bkz: #14963566) yapar bu adam ben biliyorum canına kast ediyor. başkalarının canına kast ediyor.
ölmeden önce girilen son entryler. diğer tarafta; ya bu son entryyi girmecektik.
Harika olan eylem. Çocukları ekrandan alın.
(bkz: tabutta entry qeyfiii)
araba kullanırken sözlük dışında bir yere entry girmekten zor değildir.
Ardından; ameliyata girmeden önce sözlüğe girmek.
tıkanmış istanbul trafiğindeyseniz, gayet eğlencelidir.
(bkz: ölmeden önce yapılacak 100 şey)
trajikomik durumdur.

- ölürken hala wifi'ye bağlıydı.
Bugun yapmaya çalıştığım eylemdir. iş çıkışı yakalandığım milim ilerlemeyen izmir trafiğinde entry girdim. Başka bir entry girerken trafiğin birden açılmasıyla beraber(!) telefonu yan koltuğa fırlatmamla beraber gaza basmam bir oldu.

Sonuç olarak, zor işlemdir.
pahabiçilemez...