bugün

görsel

Her insan kendi kaderini kendi çizer ve bu yolda yürür gider.mutluluğa yada mutsuzluğa doğru.
Ortam çok gergin ve ciddi saygıdeğer yazarlarımız.
görsel
görsel
kardeşim hazır yeni gelmişsin, vazgeç bu sevdadan...
görsel
(img:#2273777)
görsel
Letonya Riga'da buz gibi soğuk bir Perşembe akşamı. yarın türkiye'ye dönüyorum. haftaya afrikadan resimler atacağım inşallah. istikamet sudan, hartum.
görsel

Koca giresun'da patates kafalı birini arıyorum mk..
görsel
görsel

başladık. pazar gecesine kadar ben iptal.
(img:#2274017)

Aşkımı buldum ben ama erken bitti.
görsel
Uyuyoz biz.
görsel
https://youtu.be/fkMHS-49ar8
görsel

Foğrafta belli olmasada kar yağıyor. Hava o kadar soğük ki bıcak gibi kesiyor.
Gaz kesilirse o zaman yedik ayvayı.
görsel
görsel
görsel
(img:#2274133)
kedim eşek arısını bile döver.
tihlikiliyiz diyirim.
görsel
görsel
görsel
Kaldığım sayfa biraz şeymiş, size güvenemedim sayfayı değiştirdim. Böyle de iyiyimdir işte, hep sizi düşündüğümden.*
görsel
salondayım. yemek masasında ders çalışıyorum. sağ tarafımda konsolun üstünde yazıcı, filtre kahve, cezve, saat, bant, balık şeklinde şekerlik, kaktüs, sarmaşık, orkide, ahtapot sarmaşığı, aleo vera çiçeklerim var. sol tarafımda ajandam ve ders notları var. bir köşede çamaşırlar katlanmayı bekliyor. tam karşımda areka palmiyesi onun arkasında mantar pano (salonun ortasında mantar pano * ) onun yanında yaptığım bir ebru var. pencere önünde ve sehpada yaklaşık 30-40 saksı çiçek var. hangi birini anlatayım birbirinden güzeller * ) arkamda kütüphanem mevcut. tepesine kadar kitap dolu. sol taraf duvarda çam ağacından yaptığım bir duvar süsü, çini ve kızılderili flütü (van'dan bu yıl aldım) asılı. kütüphanenin hemen yanındaki duvarda osman hamdi beyin resimlerinden birini kendi elceğizimle yaptığım yağlı boya resim var.
görsel

Mutfakta aşçı
Sokakta hamfendi
Bahçede ırgat.
Trakya ormanları bizi saklar mı

görsel