bugün

ana gibi yar olmaz . ama takliti olmaz diye bi kanunda yok tabi .
erkekse sorun var demektir.*
erkekler için evlenilecek sevgilidir. hasta olduğunuzda çorba yapar, soğuk havalarda uyarır.
kafayı yemiş sevgilidir. evlerden ırak.
sıkar, uzaklaştırır. canımız anne isteseydi bilerek evde kalırdık zaten !
Gereksiz davranış sergileyendir.

Şefkat iyidir, hoştur, hatun kişilerin fıtratında vardır ama kantarın topuzunu kaçırmamak önemli bir detay.
Anne gibi olunmaz, olamazsınız, anne, annedir.
Siz de kadınısınız, sevdiceğisiniz, kavramları hallaç pamuğuna çevirmeyin!

Bak hâla sırtın terledi mi, havlu koyayım diyor yaaaaa!
Kantarın topuzunu kaçırmadığı sürece sorun yoktur, zaman zaman gülümsetir bile.

Lakin kimse kimsenin rehabilitasyon merkezi olmamalıdır.
Onu düzeltmek, eğitmek, yetiştirmek, büyütmek hiçbirimizin görevi değildir.
Bir projede yer almak değil, yol arkadaşı bulmaksa derdimiz, bunu öğrenmek zorundayız.

En yalın tarifle:
Anne annedir.
Baba babadır.
Sevdicek sevdicektir.
Nokta!
size aşıktır çünkü bir kadın bu hayatta sadece çocuklarını çok sever. sizi de çocukları gibi çok seviyordur. üzmeyin.
Düşününce bile mutlu oldum. Annem gibi olamaz ama onun gibi davranması. Allah'ım sen konuyu biliyorsun,amin.
hoşuma gider. değer verdiğinin bir göstergesi olarak görüyorum ben. üzmeyin bu kızları.
evlenince babaannen gibi davrnır.

yaşının insanı olmayan tiplerden uzak durun.
Yorar. Bize zaten normali denk gelmez ki amk ya full ilgisiz biri gelir ya da fazla ilgiden boğan, anne gibi davranan her boka karışan biri gelir. Gerçi ben de pek normal sayılmam onun için normal birini de beklemiyorum.
Kucaktan inmeyen fahiseler bu kizi hemen alaya almis. Ulan sen once adam gibi koltuga oturmayi ogren de sonra erkege duygusal diye laf sok kiza ana kuzusu diye laf sok.
Fazlası da zarardır.
Aslında çoğu erkeğin hoşuna gider böyle anaç ruhlu, ilgili kadınlar. Erkek kac yaşına gelirse gelsin hep çocuk gibidir ve arkasını toplayacak birine ihtiyacı vardır.
Hasta olduğunda davranıyorum ve gayet normal.
Biraz olsun bee biz erkekler arada götü basi dagitiyoruz bir kadinin uyarmasi gerekebiliyor.
daha güzel ne olabilirki, bu devirde üstelik.
arkalarıni döndükleri ilk anda ofisteki şırfıntı ile aldatilacak olan -kanatlarından aptallık damlayan- kadindır.

çünkü erkek denen organizma, harici yatak hizmetlerinin hepsini unutur. çünkü erkek, annesinin ruhu içine kaçan kadınla hard seks yapamaz. çünkü erkek, ateşlendiğinde ona derece tutan kadına hayvani güdülerini paylaştiramaz. çünkü erkek, sikmek için hırslanmak ister. annesi şefkatindeki hatuna hırs yapamaz; düz sevişilir, sevgiyle aşkla sevişilir. bu da yetersizdir...

erkek ne kadar evrimleşirse evrimleşsin bi tarafını hep ilkel bırakan, bunu muhafaza için direnen bir canlıdır. ilkel tarafını besleyecek illegal her atraksiyonu çekici bulur.

erkeğinin annesine benzer şefkati erkeğine sunan kadının sevgisini helak edecek sluty kızlar her daim vardır. o kızlarda hayvanlaşıp, sizde insanlaşmaya çalışmalarına izin verecek olan aptallığınız da...
Annem olmadığından dolayı her zaman beni bulan sevgili türüdür. Çok güzel kadınlar tanıdım iyiki tanımışım. Evet insan anlaşamıyor belki bazen ayılıyorsunuz falan ama ayrılmak bile insanca olmalı ya.
Şansı olandır...
Nerde aq.
daha ne istenir ki biz erkekler zaten hep bir anne figürü aramadık mı ?
Beni kasar, boğar hatta sıkar... uyarırım ama değişmez ise ilişki biter...anneye değil sevgiliye ihtiyacım var benim.
beni iyi manada ayar eden bir tip. kız astımın çıktı diye kedim için bir azarlıyor. soğuk birşey içiyim üşütüp hasta olacan ben sana demedim mi. dedikçe içimin yağları eriyor. bir anne terliği eksik, kabadayı gibi ha nşa da bana böyle emri vaki biri dayatma yapsa kızsa bozar, erkekse amel defterini kaparım. ama aşk böyle birşey bebek gibi azar işitiyorum. ama enson aram bozuldu soğudum iyice abartı evlenince beni sokağa da salmaz. eve hapseder.