bugün

ankara'Da okullar açılmadan yapılacak son zirvedir.bir tepki ile doğmuştur. mÂdem su yok biz de bira içeriz.
park bulvarda 18.00 de buluşulacak. yenilecek, içilecek. ardından city lounge'da eğlence ayağı yapılacaktır.

(zirvebox'Da da yer almaktadır)

gelmek isteyenler bize ses etsin. -kesinleşmiş- katılım listesi;

beatrice ***
aither
angelripper
botanik
bubble
Cappucino
caylakgeldimcaylakgidicem
çilekrazzi
cilgin orman meyvesi
chatin
delilah
eberk
exonotzor*
fırtına
Garfield
g.e.
hataliysam ara
Hayzuran
ismail aq
jadeh
Lucifer Anarchos
marla singer
mini
mojna
mystery
nada
nvrs +1
okyanus
painkiller
pic mimar
purple
sanitarium
sohodabesdakika*
suran
sydera
şaklaban
thedewil
tuba06
walox
gizemli yazar
kesin geliyorum dediğim uludağ sözlükte ki ilk zirvemdir.
her zaman ki tercihim sek su'yu degisik bir alternatifle degistirecegim zirve olacaktır. simdilik alternatiflerim saklı olsa da kuvvetli olasılık portakal suyundan yanadır.

(bkz: melankolik gumusyaka dan bildiriyor)
dünyayategetgecenadam'ı ikna edersem katılabileceğimiz zirve.
melih gökçek'in giyotine gönderilmesi muhtemel zirve.
bensiz city lounge da eğlenemezsiniz ki * dediğim ve katılamayacağım zirve.
hayatımın ilk sözlük zirvesi olacaktır. koşa koşa geleceğimdir. * *
onur konuğu olarak servet çetin'in katılacağı zirvedir. tüm galatasaraylı kardeşlerimize duyrulur.
o tarihte ankarada olursam kaçırmayacağım zirve.
katılıp kendimi deşifre edeceğim zirvedir.
datça'dan dönersem* painkillerı da alıp katılacağım zirvedir.
redwinemania'nın dedesine bişey olduğu yok çok şükür , benim dedemede bişey olmazsa benimde kesin orada olacağım zirvedir .
o saatlerde "rock station open air fest."de etrafta koşturacağım için katılamayacağım zirve. çoook üzgünüm. * *
herkeslere iyi eglenceler.
melih gökçek 'in gazabından korkulması gereken bir hadise. e o zaman bize su bul getir içelim başkan denilebilir.
katılmayacağım dediğim, entrylerini beğenerek okuduğum, "öl" dese "neden" demeden öleceğim zirve.

(bkz: denizi bile yok) -ahah-
park bulvar ayağında olacağım zirvedir.
yeni sezonu birçok eksikle açacağımız zirve . suran , saklaban , witch , aangelicaa , the chocolate cat ve tabii ki freedean 'in kalplerimizde olacakları zirve . *
şahsımı askerliğe gönderme ihtimali bulunan hukuk ve muhasebe sınavlarının yaklaşmasından dolayı, çok istesem de katılamayacağım zirve. ankaralı güzel dostlarıma iyi eğlenceler.
gelmekten büyük zevk alacağım zirvedir. ilk zirvem olacaktır. ama ne ederim derdim yoktur neden bilmiyorum.*
thedewil ile birlikte katılacağım zirvedir. ayrıca ilk zirvemdir. tanışıp, kaynaşıp, kaynatacağım zirvedir. şen zirvedir, şenlikli zirvedir.
izmirin sıcağında pek de bi canım çekmesine karşın buradaki olmayan zirvelerle yerini doldurmaya çalışacacağım olay.
bana "bir bakmışım kaşımın üstünde göz var.. geliyorum yazın çizin listeye" dedirten zirve.
katılacağım ilk zirve diye öncelikle heveslenilip sonra ise pazar günü sabahın körü olan ıvır zıvır sınavın akla gelmesiyle bir genç kızın hayallerini yıkan zirvedir.
ankarada ben gelmeden yapilacak son zirvedir. * * * * *
melih gökçek in tam not vereceği zirvedir.