bugün

spartacus blood and sand'de spartacus karakterini canlandıran andy whitfield 18 ay önce teşhis edilen lenf kanseri nedeniyle ne yazık ki vefaat etmesidir.
* *
iki tane de çocuğunun olduğunu öğrenince daha bi üzüldüğüm ölümdür.
gerçekten bu kadar üzüleceğimi tahmin etmediğim olay. yeni sezon ne zaman diye beklerken bu haber çok kötü oldu. r.i.p. andy
11 eylül'ün bir kez daha tarihe kara bir gün olarak geçmesine neden olan olaydır.
o kadar boş beleş insan varken niye sen?
zamansız ölüm. hayat nefes alıp vermek gibi. tüm güzellikleri verilip, geri alınıyor..
http://www.nethaber.com/v...sli-adami-da-oldurdu.html
(bkz: andy whitfield)
hayatın acı yüzü. kanser illeti herkesten uzak olsun.
lan adam sonunda şan bulmuş, paranın anasını ağlatmaya hazırlanıyordu ki gitti.

(bkz: hayat ne garip vapurlar filan)
bugün beni üzen olaydır. dağ gibi adam gitti. kanser kim olursa olsun alıyor canı bir yerden sonra para önemini kaybediyor ne yazıkki. mekanı cennet olsun.
tanımam etmem ama

(bkz: badem gözlüydü)
televizyonlarımızda bu kadar hödük oyuncu varken neden o? insan sormadan edemiyor. neden o gitti de bizim kanallarımızda insanların vaktini ve beynini emen oyuncu özentileri değil? demek iyiler erken gidiyor.
ama ölümün gölgesiyle yaptığı karşılaşmada ki performansıyla adıhi tv kültürümüze altın harflerle yazıldı. finalde ki o konuşması ve sesiyle bir efsane olarak gitti. capuadan ebediyete...
bir çok kişinin tahmininden de daha çok üzüldüğünü farkettiği olaydır.

çünkü herkes kanseri yeneceğini düşünüyordu
çünkü dizinin devamı için heyecanlananlar vardı
çünkü çok iyi bir başarıya ulamıştı
çünkü gençti yakışıklıydı fitti
çünkü iki bebeği ve yaşam koçu bir karısı vardı.

spartacus izlemeye ara vermiştim zaten. daha da yeni sezonlarını izleyeceğimi sanmam. blood and sand e baktım az once, üzüldüm dayanamadım kapattım. ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. çok acı gerçekten...
asla unutulmayacak bi insanın ölümüdür..
son sözler olarak ailesine "hep sizinle olacağım, hep sizi yukarıdan izliyor olacağım. sizi seviyorum. şimdi uyuyacağım ve artık vucudum daha fazla çalışmayacak. kanatları kırılmış bir kelebek gibiyim" demiştir.

"lütfen hayatınıza devam edin, lütfen şov durmasın"

çocukları babalarına o kadar benziyorlamış ki , anneleri her gün aynaya baktıklarında babalarını görebilecekler diyor.

(bkz: jesse red whitfield)
(bkz: indigo sky whitfield)