bugün

nedense aklima kucukken adaptoruyle birlikte patlattigim atarilerimin kokusunu getiren başlik.
muhtemelen ayni kokuydu zaten. *
4. nesil çaylak. ayrıca ben ağbisi filan değilim.
deep'e özel mesaj yazacağıma yanlışlıkla entry giren, entry ile mesajlaşmaktan 3 gün çaylak olan kişi, yani ben.
korkma lan korkma.
kendisine verdiğimi ayarı çok beğenip özel mesajla bunu bana bildiren yazar kişisi. daha ne ayarlar vercem ben sana.***
avatarındaki kız, söylemiyorum lan. *
efendim, kendisi (#2206607) nolu entrysiyle dem vurmuş halimizden. bakirelik * ( bekaret demek istiyor burda yazarımız) geleneklerimize göre çok önemliymiş, evet doğrudur. anladık batılı düşünmüyor bu konuda ve fakat bakire olmama halini patlak olmak olarak tanımlamakta da geri durmuyor. kavramlarla ilgili bir sıkıntısı olsa gerek.
(bkz: ruhundaki patlak zarı diktir)
uzun uğraşlar sonucu çaylak olmayı başarmış yazardır.**
güzel güzel sohbet ederken bir anda çaylak olan yazar. bir görünüp bir kaybolmuştur. *
bilgisayarın kasasını açtığınızda kasanın içindeki tozla birlikte etrafa yayılan koku. bu kokuyla birlikte burnunuza hafiften bir yanık kokusu da geliyorsa yakın zamanda bilgisayarınıza yüklü bir miktar para bayılacasınız demektir.

aynı zamanda çaylaklık cezasını çekmekte olan 4. nesil yazar.
4.nesil silik olmuş kendisi. başka bir kodda can bulması dileğiyle.
silinmesine çok üzüldüğüm yazar.
beni bu sözlükle tanıştıran cancişim. lakin silinmesine çok üzüldüğüm. merak etme diyorum kendisine. ben burdayım...
yeni bir nickle tekrardan bizlere dönmesini beklediğim yazar.