bugün

az önce deneyimleyip hepsiburada.com'un çeyreği etmeyeceğini düşündüğüm site. ekşicilerin övdüğü bir şeyin iyi çıkmasına imkan yoktu zaten trollük olsun diye yazmıyorum doğru düzgün kategorileri bile yok daha açık ve net.
Hayal kırıklığıdır.
fiyatları n11 hepsi burada gibi bir güzel artmış site.
piyasaya girmek için doların uçmasını beklemesi koca bir şaka olmalı.
almak için baktığım kitap 2500 tl üzerinde. eski basıma talim.
herkesçe bilinen bir örnek verelim.şu fiyatlara bak.
sonra türkiye'de neden bilim gelişmiyor.
https://www.amazon.com.tr...1BAw859udL&ref=plSrch
çok güzel olan web sitesidir. sonunda yahü.
komisyon oranları hepsiburada'dan daha düşük, n11 ve gittigidiyor ile aynı seviyededir.

reklam ve tanıtımlar için satıcı ve tedarikçi ağlarını biraz daha büyütmek istiyorlar.

ha bu arada, tıpkı n11, gittigidiyor ve hepsiburada'da olduğu gibi burada da aynı satıcılar satış yapacak, amazon'un kendi ürünleri dışında ürün çeşitliliği abd ya da ab ayarında olmayacaktır.

tıpkı ürün çeşitliliği gibi müşteri hizmetleri de abd ya da ab ayarında olmayacaktır.

türk insanının ölücülüğü hakkında bilgi sahibi oldukları için müşteriye tolerans gösterme konusunda diğerlerinden pek farkları olmayacak. çünkü zaten türkiye'deki operasyonu yürüten adamların çoğu türk.
1 milyar dolar verip türkiye'den mağaza satın almak yerine, minimum masrafla ama uzun vadede kral olmayı hedefleyerek açıldığını tahmin ediyorum. jeff bezos denen adamın felsefesi odur. jeff bezos denen adam çok iyi bir şirket yöneticisidir. havaya para saçmaz, uzun vadeye güvenir.
Gittigidiyorda 60 lira olan ürün burada 90 lira vay amk. Morellerim bozuldu.
Hepsiburada dan iPad aldım 2168 liraya şimdi aynı şeyi Amazon 2030 liraya satıyor. Gitti 150 lira. Evet
Hayırlı olsundur.
Hisseleri çok fena düşüyor en son %26 ydi.
Ürün çeşitliliği ve fiyatlar konusunda çok bilgim yok. hepsiburada'dan aradığım ürün 700 Tl bandında idi amazon'dan 535 Tl'ye buldum. Garip bir şekilde de satıcı aynıydı. Sanırım amazon daha az para kestiği için fiyat daha uygundu. Alıcağım ürünü cumartesi günü müşteri hizmetleri ile görüşerek sipariş ettim. Cumartesi sipariş edersem en erken cuma günü elimde olur yazıyordu ve bir daha ki cumartesi şehir dışına çıkacağım için kesin gelir mi diye teyit etmek istedim. Cuma en geç gelir dediler. Sonrasında ne mi oldu ? Cumartesi verilen sipariş pazar kargoya verildi pazartesi ise elimdeydi. Aradım diye mi bu kadar hızlı oldu ( Standart teslimattı ) yoksa gerçekten böyle mi çalışıyorlar bilmiyorum ama her iki türlüde takdir edilesi. Hepsiburada'da satıcı gönderdim dediği ürünü eksik göndermişti tekrar bana iadesi 2 hafta sürmüştü. Defalarcada aramıştım. Bir insan internet siparişinde ne arar ? Hızlı ulaşım ve sorunların çabuk çözümünü. Açıkçası bana bunları sağlayabildiklerini hissettirdiler, 30-40 Tl'ye kadar buradan daha pahalıya bile sipariş geçerim.
bazı elektronik ürünleri yurt dışından kendisi getiriyor, yerli distribütörler ise bu ürünlerin garanti hizmeti alamayacağını iddia ediyor. bu sorundan müşterilerin haberi yok ama ileride baş ağrıtacak gibi duruyor.
hepsiburada, gittigidiyor, n11 gibi sitelere rakip olarak gelmiş olan alışveriş sitesi.

ilk büyük alışverişimi de yapmış olmakla beraber birkaç şey söylemek lazım.

telefon kılıfı ve apple airpods aldım, fiyatları emsallerine göre çok daha ucuzu. airpods için 150 tl ye yakın kar ettim diyebilirm. 850 tl ye aldım.

iphone xs i de buradan alacaktım, hatta 256 gb altın renkli olanı bir an 64gb altın renkli olanından 4 tl daha ucuz hale geldi, 9600 ü ödedim... ve sonra "lan napıyorum ben 64 gb neyine yetmiyor ucuzunu al, bekle" dedim ve siparişi iptal ettim. iptal ettiğim anda 1 saat içinde param hesabıma geri yatırıldı üstelik bu pazar günü gerçekleşti.

gene aptallık edip 1-2 gün bekleseydim iphone xs 64 gb gold 8.150 lere kadar düştü. bense acele edip gittigidiyordan 8.200 e almış bulundum.

şimdi alışveriş gibi iptal edebilmek hele de bu kadar hızlı ve net bir şekilde önemli bir artı.
gelen ürünlerde hiçbir sıkıntı yok.
genelde her ürünü piyasadaki en ucuzu oluyor, ya da bekleyin en ucuzu olmak üzeredir. yakına 1 numaraya ulaşması hiçte zor değil.
Tedarikçi fabrikadan halka en ucuz fiyat ve aracı olmaması sebebiyle çok ucuz. Amazon cüzi bir miktar vergi aliyor hepsi bu.
Nedenini anlamadığım bir biçimde fiyatları çok arttırdı. Kulaklık alacaktım 20 lira oynamış. iPad vardı 130 lira oynamış. Sen neden beyle bişi yapdın azoman?
oyuncaklarda indirim var.
Gecenin 12 sinde mesaj geldi, siparişiniz kargoya verildi diye.

Adamlar manyak. Mng ile anlaşmışlar. Amazonun içine de mng şubesi açmışlar sadece Amazona hizmet veren. Sipariş geldi mi anında kargo.
hayatımda hiç alışveriş yapmadığım site. evet.
youtube'taki reklamları aşırı monoton olan websitesi.
Şimdiye dek sorunsuz alışverişimin olmadığı site. Sözlüklerdeki methiyelerin reklam olduğunu düşünüyorum. Ya da ben çok şanssızım.
com.tr oldugundandir Amazon.com.de yi dene yada uk yı
sadece satıcısının kendisi olduğu ürünlerde çok iyi

diğerleri ?

rezalet.
Hakkındaki methiyelere kanılmaması gereken rezil bir site.

Telefon Satın alırken hata verdi hesap bloke edildi. Başka hesapla tekrar deneyince yine aynı şey oldu ama bu sefer hesabı bloke etmeden parayı da çektiler. Neyse ki telefon geldi ama hesap için hiçbir şey yapmadılar. bir sorun olsa kiminle muhatap olacaktık acaba? Ne kargo takibi ne fatura var ortada. Yalnız bizim değil Telefon alan birçok kişinin başına gelmiş bu.

Geçenlerde de kulaklığımın arızalı olduğunu düşünüp değiştirmek istemiştim. Değişim yapmıyorlarmış iade edin tekrar satın alın dediler. E benim aldığım fiyatla 300 lira fark var arada nasıl alayım dedim. Yeni fiyattan satın alın aradaki farkı biz daha sonra iade ederiz dediler. Yapacağınız işi sikeyim deyip iade ettim bir daha da almadım.
müşteri memnuniyeti konusunda aşmış firmadır. kendilerini iki farklı vesileyle aradım, her ikisinde de sorunu canhıraş şekilde bir çabayla saatler içerisinde çözdüler. bu hususiyetlerini muhafaza ederlerse sırf müşteri memnuniyeti için bile diğer firmaların yerine tercih edilebilir.