bugün

hazımsızlığı ve galatasaray kompleksini gözler önüne seren cümledir.

bu "manu'nun yedek takımı" cümlesini bugün kaç kez okudum bilmiyorum sözlük, yemin ediyorum midem bulandı artık. ulan bir topluluk bu kadar mı hazımsız ve kompleksli olur.

lan biz mi dedik ferguson'a "hacı yedek takımını getir, getirmezsen amua goruk" diye. lan neyle beslendiği mechul olan topluluk; galatasaray ilk maçta tam kadro sahaya çıkan manu'ya karşı üstün oynamıştır, daha çok pozisyona girmiştir, topları direkten dönmüştür, net penaltısı verilmemiştir, manu'yu kendi evinde kendi taraftarlarının önünde takım halinde defans yapmaya mecbur kılmıştır.

siz neyden bahsediyorsunuz lan?

lan olm bu galatasaray 93'te manu'nun cantona'lı efsane kadrosunu şampiyonlar ligi'nden men etmiştir. lan fenerbahçe ve beşiktaş'ın şampiyonlar ligi'ndeki galibiyetlerini toplasak bir galatasaray etmiyor siz ne ayaksınız lan?
'şampiyonlar liginde acinacak skorlar alan fb ye sir alex fergusonun da acıması sonucu oluşmuş bir hadisedir. fenerliler ne kadar yırtınırsa yırtınsın,manchester yedek kadroyla gelmiştir. biraz takip eden herkes bunu rahatlıkla söyleyebilir. kendiler de 6 yedikleri maçla bu maçın kadrolarını kıyaslayacak olurlarsa manchesterin maci ciddiye almadığı aci gerçeğini bir iç sızlamasıyla farkediceklerdir.' bugün cilginlar gibi sevinen galatasarayli bir arkadasin fenerbahce nin 3-0 lik macindan sonra bir entry si.