bugün

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/27741711.asp

yeni avm tasarısında yer alan düzenlemedir. ayrıca kapanış saatleri de 20:30'a çekilecekmiş.

şahsen ekonomik açıdan bakıldığında çok kontrolsüz ve sorumsuz bir uygulama olduğu görülüyor.

sokaktaki esnafın iş yapmasını istiyorsan her önüne gelene avm ruhsatı vermezsin, peşkeşe ket vurursun olur biter.

inanılmaz yatırımlar ve borçlanmalar var avm işinde. bir tatil gününde adamın iş yerini kapatacağına öldürsen daha iyi.

hadi de ki onlara koymasın... sosyal açıdan baktığında da belki ben pazar günü eşimi dostumu alıp avm içindeki sinemaya tiyatroya gitmek istiyorum?

bütün kompleksi kapatmak neyin nesi ki yani? kime sordun da yaptın?

her şey ayrı bir ben yaptım oldu muhabbeti.
Ciddiyse super bir uygulama. Tek tatil gununu avmlerden cikmayarak geciren embesilleri uzecektir elbet ama cikin bi dolasin lan?!

Hem boylece avm disi sinema salonlari falan da acilacaktir, eski günlerdeki gibi! Bakarsin esnafin da yuzu guler biraz?
Bu durumda cumartesi günlerinin de resmi tatil olması gerekir.

bir korku cümlesi olarak pazar avm' de olmak.
inşallah olur.
Insanların pazar günü en çok yaptığı etkinliklerin hepsini özelliklede sinemayı AVMlere sıkıştırdıktan sonra sadece zararı olacak hareket.
uygulamaya konulursa mualefetin deviremediği hükümet devrilebilir.
oley be pazar günü tatil olucak artık hem 10 da çıkmak nedir amk dayanmıyor vücut.
gerçekleşmesi imkansız uygulama. akepe nin yine milleti trolleme olayından başka birsey değil, üç hafta konuşulacak konu belli oldu. avm ler çalışanları ile canlı bağlantılar, cahil, sazan chp liler şimi konuya bodoslama dahil olup avm ler pazar günleri kapatılamaz nutukları filan, daha çok su kaldırır bu konu.
Bir tek pazar tatili olan için iç acitici durumdur. Her yaptıkları gibi bu da saçma. Devamı gelir mi onu bilmiyorum.