bugün

on sekiz yıldır tırnaklarını kesmeyerek, gines rekorlar kitabına girmeyi başarmış kadındır.

iyi güzel de bu kadın def-i hacet sonrası ne halt ediyor? orası biraz muamma.
hiç mi anası babası yok merak edilen kadın.

hayır pazarları napıyordu acaba? pazar geceleri banyodan kaçabilen bir çocuk var mı ki amk. en az bir 40 yaşında olması gerekiyor, yoksa mümkün değil.
burnu yahut kıçı kaşındığı zaman, ne halt yediği merak uyandıran kadındır.
sırtını kaşımakta problem çekmeyen kadındır.
hayatta en rahatlatıcı "burun karıştırmak" eylemini yapamayan/yapamayacak kadın, e ben napiyim öyle rekoru.
o uzun tırnakları mastürbasyon için kullandığı düşünülen kadındır. yoksa niye böyle gereksiz bir iş yapsın.
içimi kaldıran fotoğrafdır , 18 yılın kiri var onda ya kim bilir nerelere değmiştir o tırnaklarla yılladır.
geyiğin boynuzlarına dönmüş. hatta boynuzları birbirine geçmiş zavallı geyikçiklere, o ne yahu.
asla ve asla evlenmeyeceğim kadındır, ben başak burcuyum arkadaş, ne öyle 6 metre tırnak, bi de yemek yapıcak o tırnaklarla, çocuklara yemek yedirecek falan.

(bkz: hadi gülüm yandan yandan)
nasıl banyo yaptığı ve nasıl tuvalet ihtiyacını giderdiği merak konusudur.
Pisligin tekidir afedersin, tirnagi boyleyse gotundeki killar ne durumdadir bilinmez.
2 yıl sonra 20 yıldır tırnağını kesmeyen kadın şeklinde bir haber görürsem şaşırmayacağım durum.
kıçını kime sildirdiğini düşündüren kadın. içimiz çekildi lan o ne öyle.
tuvaletten sonra otoyıkamaya gitmesi gereken kadındır.
allah onun bin belasını versin gördüğümden beri yemek yiyemiyorum. hayır bir yeri kaşınınca ne yapıyor çok merak ettim. tırnakları pipete benziyor hani üst tarafı yuvarlak olanından. taharet maharet hak getire tabi pis pis geziyordur.
bende diyorum şeytanlar nerde gölgeleniyor rahat rahat.
tuvalete girdikten sonra nasıl siliyor
bi yerini nasıl kaşıyor
etrafındaki kişiler ''nabıyon y.rrk'' diye hiç mi sormuyor
o tırnakların temizliğini nasıl yapıyor
nasıl bu zamana kadar kırılmamış
bi insan tırnağı geyik boynuzu gibi kıvrımlı uzayabilir mi

sorularını akla getiren kadındır.
çoğu insanın sikinde olmayan durumdur. ben de 35 senedir düzenli sayılabilecek aralıklarla tırnaklarımı kesiyorum.
pislik.
ıyyyk iğrenç yaa ablacım bir bakım uygulamıyorsun da kırılmıyor mu o tırnak hayır benimkiler neden lastik gibi çıt çıt kırılıyo diye sormak istediğim abladır ama kessin nolur ya çok leş görünüyor.
bana kalırsa asparagas bir haberdir, başarılı bir photoshop çalışması ile böyle fotoğraflar oluşturmak çok zor değil.
yanında durulmaması gereken kadındır.
bir kulağını kaşıdığında diğer kulağından çıkacak tırnağa sahip olan kadındır.
kadın fantastik kahramanlar gibi işte. wolverine halt etmiş.
insanların farklı olabilmek için neler yapabileceğini gösteren kadındır.