bugün

öncelikle küvet suyla doldurulur, ardından bir karasinek yakalanıp kanatları koparılır, daha sonra küvete sırt üstü yatılarak sadece aletin uç kısmı suyun yüzeyinde bırakılır, yani su yüzeyinde bir ada oluşturulur. kanatları kopan sinek bu adanın üzerine bırakılır. başka yere gidemeyeceğinden sürekli bu mekânda hareket edecektir ve kanadı koparılan sineğin hareket hızı bir hayli arttığından olay dayanılmaz bir hal alacak. ada harekete geçecek ve lavlarını fırlatıp sineği tavana yapıştıracaktır.

edit: nerde okuduğumu hatırlamıyorum ama aşağı yukarı böyle bişeydi.

gelen yoğun mesajlar üzerine edit: geri kalan alternatifler için bkz. http://advancedmasturbation.com/27.html
penisi tost makinasına koymak.
(bkz: o yanık kreminin adı neydi ya)
gerekli olan malzemeler.
1- kuştüyü yastık
2- naylon torba
3- şampuan
şimdi pratiğe geçelim. kuştüyü yastık alınır ve yastığa kılıf geçirilir. kılıfın bir yüzüne naylon torba özenle yerleştirilir. yerleştirdiğimiz naylona hafif bir su konulur. çok olmamalı çünkü etrafı sulamamamlıyız. sonra torbanın içine şampuanı koyma zamanı gelmiştir. * şampuanı koyduktan sonra torbaya yayılması için biraz yastıkla oynanır ve artık güzel sevgilinizle sevişme zamanı gelmiştir. * *
sabotor filminde vardır bunlardan bir tane, akıl almaz, sigortaları attıracak bir düşüncenin ürünüdür, senaristin hayal gücünü tebrik ediyor, burdan saygılar iletiyoruz.
insanların bulduğu, çıplak el kullanılarak yapılan klasik masturbasyona alternatif olan kendini tatmin yöntemleridir. örneğin bazı tutkulu kasapların dolaplarındaki etleri bu iş için kullandıkları bilinen bir gerçektir. ayrıca diş macunu da ilginç bir malzemedir bu meyanda. ayrıca (bkz: diş macunu ile blowjob).
bunu buraya yazip ta zevkle okuyacak kisiler icin gereksiz sekillerdir. üflesen orgazm olacak bünyeye sahiptirler.
(bkz: telefonda üfletmek)
bildiğin mastürbasyona eklenen sapkın tutumları barındırır. vakti zamanında (ki bu vakit 5-6 seneye tekabül etmektedir) bir arkadaşımın ''la sizde 31'de kıçınızı ovalıyor musunuz ?'' sorusu ile olayın hangi boyutlarda yaşandığını görmüşlüğüm ve mekandan kaçarak uzaklaştığım olmuştur.***
yıllar önce lisede, kızların da aramızda bulunduğu bir grup halinde muhabbet ederken bir arkadaşın koşarak gelip yanımdaki diğer arkadaşa sorduğu soruda da gizli bir teknik vardır:

- ya, neydi lan o anlattığın şey. hani diyodun ya muzla oluyor diye, muzu alıp nasıl yapıyord...

- sus lan kızlar var.

hâlâ merak ederim o muzla ne yaptıklarını.*
bir filmde * * * adam elektrikli süpürgeyle işi yapmaktaydı.
parkinson hastası dedenin eline vermek.*
(bkz: leman)
(bkz: ortası delik hacı şakir sabunu)
(bkz: abazalar olay yerinden bildiriyor)
sadece düşleyerek ellere lüzum kalmadan yapanların olduğunu bilmekteyim.**
ergenlik döneminde sıkça kullanılan tekniklerdir.. hemen bir kaç tanesini veriyim:

1) Koltuk fantazisi
Bir koltuk alınır.. koltukların minderi bulunur bilindiği üzere. iki minderin buluştuğu çizgi güzel bir çizgidir. tahriş yapar ama yine de zevklidir.

2) kardeşin kalem kutusu
hani demir kalem kutular olur. boru şeklindedirler bunlar. ve bazen de kardeşinizindir... kalem kutuyu alıp deneme çalışın sonra kendize oha diyip, içine tuvalet kağıdı sıkıştırıp biraz da traş köpüğü sıkın.. sonuç güzeldir.

3) kalorifer peteği
bazılarımız sıcaklık isterler. bunlara da önerim: kalorifer peteği. yalnız çok dikkat etmeniz lazımdır o peteklere sıkışma olabilir. tahriş edicidir ama yine de zevklidir.

4) jöle
jöle masturbasyon için pek tercih edilen bir şey değildir. ilk başta kaygan gelir, daha sonradan ise kuruduğunda ortaya çıkan manzarayı tahmin edebilirsiniz...

evet pek sevgili abazancanlar bugün de 4 yeni masturbasyon tekniği öğrendik. bir sonraki dersimizde mastürbasyon neden yapılır? adlı dersimizle karşınızda olacağız. bizi takip edin.*
(bkz: fearful sundu)
(bkz: sözlükteki abazanlar)
küçükken * bir dergide okuyup n*saskınlıktan kalakaldıgım olay. * arkadaşın biri kendi kendine oral seks yapmak için alt iki kaburgasını aldırmıştı.Nasıl bir sapkınlıktır varın siz düşünün.ben de çocuk aklımla şaşıp kalmıştım.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1292174694.swf
(bkz: kurtlar vadisi filistin)

nasıl yeniyoruz ama israil'i off !
subwoofer deliğine sokmak.*
damacanaylan takılan sucuya sorun o bilir. çok pis takıldım o adama !
elektrik prizidir. dene ki tüm insanlık rahat etsin.
(bkz: sözlükteki masturbasyoncular).
(bkz: sözlükteki masturbasyoncuların kendini afişe etmesi).
(bkz: kolluk).benim de favorim bu patlatmışlığım var. bir de sayın yazarlar sizde de oluyomu el clasicoyu sol elimle yapayım değişiklik olsun diyorum kendimi aldatıyormuş gibi hissediyorum tekrar dönüyorum sağ ele bir garip oluyor...neden acaba?
bel kemiğinizi aldırıp, kendinize saksafon çektirmek.
sağ elin üzerine oturulur ve iyice uyuşması sağlanır ardından malum görev yerine getirilir.
solaklar için sol elin üzerine oturulur ve iyice uyuşması sağlanır ardından malum görev yerine getirilir.
http://www.hurriyet.com.t...unya/13434633.asp?gid=229