bugün

Tam bir osmanlı beyefendisi.
Öyle zannediyorum kendisi iyilik yapmak üzere programlandırılmış. Hakla,hukukla,dünya barışıyla donatılmış.insanları doğru yönlendirmekle , bir cümle ile unutulmaz dersler vermekle yaşamını sürdüren üst insan. *
(#495242) nolu entry si 2 kere eksi oy almış yazar.
komik lan harbi komik.

başlık:
1461

entry:
Fatih Sultan Mehmet'in Bizans'tan sonra * Pontus Rum imparatorluğu'nu yıkarak Trabzon'u fethettiği tarihtir.

bu kadar.

zorunuza mı gitti lan ibne pontuslular.
kafamdaki kavramsal kargaşaları bir çıprıda çözebilen, akıl fikir cambazı.
uludağ sözlük'ün siyaset ve tarih alanındaki eksiklerini bilimsel entryleriyle dolduran kaliteli yazar.
varoluş felsefesi ve jean paul sartre hakkında keyifle sohbet ettiğim faydalı yazar.
henüz tanımış olsam da sabaha kadar fikir alışverişinde bulunduğumuz, gerçekten çok olgun derinlemesine fikirleriyle kendisini tanıdığıma sevindirten, daha uzun süre birçok konuda tartışmayı isteyeceğim bölümdaş yazar arkadaşım.
öncelikle " kah seyrederim alemi kah seyreder alem beni " sözüyle dikkatimi çekmiş (kime aitti hatırlayamıyorum hala ) sonrasında tüm entrylerini mercek altına almama vesile olmuş yazar. beğenerek takip edeceğim..
kültürlü ve toplumsal bilinci olumlu yazar. cesur klavyesi ve dürüstlüğü sebebiyle takdir ettiğimdir.
ayrıca, bu entry kesinlikle başlığımın altına yazılandan dolayı bir iade entrysi değildir, aksine, pırıl pırıl ve sorumluluk sahibi bir yazara teşekkür amacı taşımaktadır.
verdiği taktiklerle psikolojik durumuma pozitif ivme kazandıran ve teknoloji konusunda ne kadar cahil olduğumu yüzüme vuran kardeş yazar.çok kafa dengi ve sağlam bir kültüre sahip tanışılası meslektaş.
Kesinlikle katılmam gereken gruptur. Kayıtlar ne tarafta?