bugün

inanılmaz zevklidir. Korkutur.
günahtır. tövbe estağfurullah.
inanmadıkları tanrıya soverek ateyizleri kendileriyle çelişkiye dusuren olaydır. bir işinizdede akıl mantık vesaire olsun.
Şerefsizliktir. Evet.
adanada sıradan eylem iran ve suudi arabistanda idam sebebi.
inanan insan saygı duyar da inanmayan niye varlığıyla muhattap olmadığı bir kavrama kinleniyor? o senin için yok ki abi. bırak inansınlar ona, niye inamadığın bir algıyı somutlaştıracak hareketler sergiliyorsun.
Mahşer gününü bekliyorum ulan. O herkesin dirildiği kalbimizin bile dile geleceği o günü. Şimdi sağlıklısınız bir derdiniz yok, tuzunuz kuru peki inanmadığınız Allah varsa mahşer gününde ne bok yiyeceğinizi harbiden hiç düşünmüyormusunuz?
Çalıştığınız şirkette müdürünüze veya okuldaki profesöre küfür etmeye g*tünüz yemez ama Allaha gelince edersiniz nasıl olsa hep genç ve hep sağ kalacaksınız. Bakalım göreceğiz.
(bkz: 01 adana)
Adanalıların bolca yaptığı eylem.
Siz sövmeyin. Bize bakmayın biz muafız biz delirtildik. Aldatılarak delirtildik.
Allah kendini savunabilir, vatandaş sakin kalabilir duyduğunda...
Azonce yanlışlıkla ağzımdan çikmistir.
bir kişi inanmadığı şeye neden küfür etsin. sovenist ateistlerin işi bu sadece.

bir de allah'ı küfürle savunan salaklar var ki onlarda beter. Allah senin ağzındaki o küfürle mi savunuluyor?

hepsini geçtim allah gibi kutsal bir varlığı neden küfürlü cümlede anarsın?

ateistten daha büyük küfre düşüyorlar haberleri yok.
ahmaklıktır, ayrıca çok büyük risk almaktır.

el sende kol sende beyin sende erk sende , e kardeşim suç kimde ?

sen niye allahı suçluyorsun. daha ne versin, ne yapsın sana bedavaya ?

git bedava ciklet iste bakalım veren çıkacak mi ? herşeyi bedavaya vermiş bize. daha ne etsin ?

şahsım adına çok müteşekkirim. tekrar buradan şükürlerimi sunuyorum.
bazen yaptığım bir şeydir ama kendi allahıma asla sövmem. bence günah münah da değildir;
Karısına kötü davranıp allahın kuluyum diyenin allahı benimkiyle farklıdır o yüzden söverim, kızını taciz edip o benim helalim diyen adamın allahı farklıdır ona da bir güzel söverim. söverim de söverim ama işte içim el vermiyor sanki ağzımdan kaçtığı zaman cehenneme gideceğim hissine kapılıyorum.
Ben sövmüyorum, bana yapılan haksızlıklar sövüyor...
Size sövdüren de odur dua ettirende odur.

Allah hizmetkârdır.
insanlara hizmet verir ama insanların kölesi değildir.
alışkanlık oldu.
günahtır.
"Allah be çok şeysin" de o anlar.
Boşluğa sövmekle eşdeğer olan durum. Ama arada yapmak gerekir. Hatta ben allahın allahına bile söverim.
görsel

Beybi!
cenabi allah bizi bazen sinar
bize bazı dertler verir..
Suç teşkil etmez olmayan birşeye sövülmez çünkü ha var mı işte meydan kanıtla.
Üstteki entry'yi giren arkadaşım, yallah Arabistan'a!