bugün

entry'ler (283)

psikolojik testler

onedio'da görüp yaptığınızda sonuç olarak sex kölesi çıkacağınız testlerdir. Yaş ve cinsiyet sorusular vardır en önemli sorulardır onları kaydırmayın!

mini etek

uludağ sözlüğe şeriatçiler mi baskın yaptı da haberimiz yok. Kadınların kıyafetlerine karışacağınıza biyolojik şeylere ilginizi dizginleyin.

tayt giyen kızın asıl amacı

rahatlıktır. o yazdığınız şeyler kıyafetle olmuyor.

1 yaşındaki çocuğun akıllı telefon kullanması

-radyasyonu geçtim. ileride o çocuktan telefonunuzu saklamak için atmış gibi yapacaksınız. telefonunuz bozuldu diye gösterirken güç tuşuna basılı tutup telefonu açtığına şahit olabilirsiniz. gereksiz bir şeydir kısacası. Bir de yemek yedirmek için video açanlar var ki (bkz: uçak geliyor) u bitiren annelerdir onlar. nesil değişiyor dostlar tam geçiş aşamasına denk geldik, heralde son tonton dedeler/neneler biz olucaz.

yemeğin içine tükürüp yemek

uzaydan! daha boş bir şey buldum.

starbucks tan karı kız tavlamak

genelde 'güzel' kızlar takıldığından dolayı her sınıftan sap erkeğin aklına gelip hayallerle gittiği sonucu neredeyse her zaman hüsran olan, beyine gelen düşünce. Varsa bi taktiği biri yazsın da faydalanalım.

türk erkekleri kendilerini büyük penisli sanıyor

ne penis boyuymuş arkadaş nereden buluyorsunuz bu saçmalıkları allahtan benimki 55 santim de alınmadım!

hoşlanılan kızla eşkışkın yemek

ne yerseniz yiyin asla hayvanlaşamazsınız, eliniz peçete arar, çorba içerken bile çatal bıçak kullanmaya özen gösterirsiniz. Ne değişik yaratıklarız lan biz.

suriyeliler neden çocuk doğuruyor

para para para.

mesaja cevap vermeyen kıza yollanacak ikinci mesaj

psst, neredesin? veya cevap vermemişsin, ? gibi mesajlardır. hatta en iyisi başınıza gelen bir olayı anlatmaktır. örnek:
erkek(e) kadın(k)
e- öyle işte ben de çay içiyorum.(18:44)
k-.....
erkek o sırada sık sık telefona bakar ve kontrol eder sonrasında sabrı ve kendini ağırdan satmasının seviyesine bağlı olarak:
e-off akbilimi düşürmüşüm ya :( (19:17)
k-nasıl düşürmüşsün?/ oha/ :D /...

buradan sonrası artık eski halini alır.

masterchef murat

şizofren akıl hastası birisidir. rayting yükseltmesi için seçilmiştir yarışmaya, yükseltmiştir de ama buradaki suç yapımcılarda değil böyle deliliklere rayting veren milletimizde.

hindistan

yaşlı ak saçlı tenceredeki yemeği ayaklarıyla karıştıran bir amcanın yaptığı bol soğanlı yemeklere muhtaç bir halk varken en iyi ekonomiye sahip ülkelerden birisidir. ne tuhaf yahu (yaşlı dayıdan bahsediyorum. yoksa bu dediğim halk fakir devlet zengin olayı her yerde var)

yazarların çocukken sevdiği oyunlar

world cup 98: demo oyunu vardı bizde sadece brezilya ve ingiltere ile oynuyordum, ben brezilya karşımda ise ingiltere oluyordu. ilk yarı bitince oyun da bitiyordu ama çok hoşuma gidiyordu oyun. kaleciye kayarak kırmızı kart görmek hele ki en sevdiğim olaydı. Bir keresinde Şişman Ronaldo ile 30 metre civarından bir gol atmıştım mesela onu hiç unutmuyorum. Frikikler çok zordu hayatta gol atamıyordunuz, düz ve kalın bir çizgi, kare kare adamlar derken topun direk gideceği yeri seçiyordum her seferinde ama meğersem o öyle değilmiş. Sonrasında xp bilgisayar bozulunca bırakmak zorunda kaldım şuan olsa deli gibi oynarım cidden.

sen mühimsin

birisini üzdüğü zaman aklından çıkaramayan kardeşim sen mühimsin iyi bak kendine lazımsın.

fenerin küme düşmesinin kesin olması

düşmez yahu o kadar değil (düştü).

sevgilinin giderken götürdüğü şeyler

ilk başta verdiği rahatsızlık gider rahatlarsınız sonra...
sonrası çöküş yahu anlatmaya gerek mi var.

canı kadıköy çeken galatasaray taraftarı

ersun yanal şampiyon ali koç kümeye.

kemalistlere bir ayet bırak

'Oku!' ondan sonra gerçek bir kemalist ol, facebooktan gördüğün siyah font üzeri beyaz yazılara inanma işte o zaman gerçek Kemalist olacaksın.

sevgiliyle yapılacak güzel şeyler

size özel bir restoran bir kafe bir park olsun gerisi gelir. gittiğiniz yerlerde oo yenge gelmiş, bugünlük bizden gibi muhabbetler duymak istiyorsanız bunları bulmak için biraz paraya kıymanız gerekir ama kesinlikle değer. bir de birbirinize mektup yazabilirsiniz, beraber bir kitap olmadı bir deneme yazabilirsiniz. sesi güzel olanın söyleyeceği bir şarkıyı çoğaltıp gördüğünüz çiftlere bedavadan verebilirsiniz....

tayyip erdoğan ın nobel fizik ödülünü alması

ne alaka şimdi anlamadım cidden çok tuhafsınız yahu!