bugün

kız arkadaşıyla tartışmış bünye belli bir süre yarinden ayrı kalır, bu arada da sürekli eli telefonda sevdiceğinden mesaj bekler. böyle anlarda her ne hikmetse avea operatörü mesaj manyağı yapar , her seferinde binbir umutla açılır mesaj ve karşında yeni tarife reklamları.

böyle anlarda ismail yk - allah belanı versin adlı şarkımsıyla kafamı daşa, duvara vurmak istiyorum.

(bkz: çok çektim be sözlük)
trenle istanbula gelirken adapazarı civarında tüm operatörlerdeki insanlara babalar gibi çağrı gelirken, insanlar çatır çatır gözünün içine baka baka mesaj çekerken, aveanın çekmediği an, telefona peşi sıra iletilmedi raporlarının geldiği an, işte o an söylenen biricik cümledir.
avea nın hakettiği cümledir.
tüketici hakkında ne düşünüyolarsa başlarına gelsin inşallah.
avea nın hiç hak etmediği söz. her yöne 2 dakikası 1 kontör, 39 kontöre her yöne 500 sms, 40 kontöre 100 mb internet, her yöne 100 kontör hediye.
(bkz: kontörüm bitmiyor sorunsalı)
kafalarına göre numaraları taşıyan operatördür o yüzden allah belasını versin varsa yoksa turkcell.
siz işte bu kadar büyüksünüz. ayaklı numara taşıma oparatörlerinizin mi politikası yoksa sizin genel politikasımı bilmiyorum ama iznim bilgim imzam olmadan turkcell 54641323-- no lu numaran şu dakka itibariyle kurumsal itibarı 0 olan avea ya geçirilmiş. Daha doğrusu avea tarafından gasp edilmiş. nasıl bir kurumsal yapınız var ki bayileriniz yalan yanlış işlemlerde bulunabiliyor veya o meşhur ayaklı bayileriniz. yıllardır kullandığım numaramı gasp etmekle kalmıyorsunuz tekrar turkcelle geçme isteğimide karşılamıyorsunuz. savcılığa başvuracakmışım o kadar küçüksünüz ki avukatlarınız bile yetersiz. siz yetersizsiniz ki müşteri hizmetleri yetersiz. yarın ev numamızıda aveya geçirirsiniz diye ev numaramı bile vermek istemedim.
hattımı kapattırdıktan sonra 3 kere çeşitli aralıklarla arayıp borcum varmı diye sormama ve borcunuz bulunmamaktadır cevabını almama ragmen 5 ay sonra gelen icra mektubuyla sarfettigim cümledir zira 35 tl lik borc için avukat masrafıyla birlikte 270 tl ödememe neden olmuştur.
allah bin kere belanı versin avea.