bugün

Koç ailesnin en vizyonsuz üyesi.

Koskoca Fenerbahçe adamın egosunun oyuncağı oldu.
inşallah 1 üç yıl daha başkanlık yapar.
büyük başkandır. sonuna kadar yanındayız.
Fener'e yaptigi tek katki, borclarini azaltmak oldu.

Sessiz kalsa daha fazla sempati kazanacak ama duramiyor deli oglan.

Umarim sezon sonu ismail kartal, mert hakan, king, zacj, serdar aziz vs.. ile birlikte gidersin.
"Kulüpler Birliği Başkanlığı'ndan istifa ettim".
görsel
rambo okan tarafından makas alınmışlığı var

Yakışıklı, kulturlu, güzel gozlu, naif, centilmen.

Daha ne olsun. Gençler örnek alsın.

Evet
hayran oldugum bir adam.
Bu kadar donanimli, bu kadar kendinden emin ve bulundugu konuma gore bence cok mutevazi bir adam.
Turkiye standarlarinin cok cok ustunde biri.
yaptığı ayrıştırıcı, tahrik edici açıklamalarla artık sadece Türk futboluna değil toplumsal barışa da olumsuz etki eden fb başkanı.

başkanı olduğu kulüpte yıllardır devam eden başarısızlığını konuyu sürekli başka yerlere çekerek kapatmaya çalışmaktadır.

son olarak da rakibinin teknik direktörünün 15 yaşındaki oğluyla ilgili açıklama yapmış. inanılmaz gerçekten.

kendisindeki Galatasaray nefretinin altında çocukluk travması olabilir.
saçmaladı iyice. bu sefer de ismail kartal ın oğlunun trabzonspor maçında maruz kaldığı muamele ile ilgili "akredistasyonu yok" tartışmasına okan buruk un 14 yasındaki oğlunu karıştırmış. lan sen koskoca holidng sahibi adamsın coluk cocukla ugrasmak yakışıyor mu hiç.
Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım:

Ali Koç’un Kulüpler Birliği başkanlığından ayrılma talebini kabul etmedik. Göreve devam etmesi için 17 kulübümüz kendisine destek verdi. O da bizi kırmadı ve göreve devam edeceğini söyledi.
ali koç: merhaba sayın arsenal başkanı...
arsenal başkanı: merhaba sayın koç.
ali koç: bir seneliğine sizin liginizde oynasak, tesis ve stadyumunuzu değerlendirsek olur mu ? ne dersiniz ?
arsenal başkanı: yönetim kuruluyla görüşüp size dönüş yapacağım. iyi günler...
ali koç: iyi günler...

şeklinde bir diyalogun akla gelmesine sebep olan ve çok yakın geçmişte kalan açıklamalar yapmış fenerbahçe başkanı.
Ak partiye taze kan olarak siyasete katılabilir. Oldukça uygun olur.

Allah çevresine sabır versin. Yazık.
Büyük başkan 3 yıl daha başkanlığı garantiledi bugün.

Bu bizim için süper Bi haber.
"Fenerbahçe'nin 3 Temmuz kumpasından beri 13 senede sadece 1 kere şampiyon olmasının hiçbir şekilde sadece sportif argümanlarla açıklanması söz konusu değil"..
(img:#2353570)

https://www.instagram.com.../?igsh=MWN0aHltejU2b3Nhdw==

iyi ki Fenerbahçe'nin başında ali koç var. Dursun Özbek gibi rezil bir başkanımız olacağına dik duruşu olan başkan daha iyi..
bir insan doğuştan zengin olduğu halde gereksiz bir futbol kulübünün başına geçip neden başını ağrıtır ki. gereksiz, saçma sapan bir uğraş. (bkz: koç burcu erkeği)
neyin tepkisini verdiğini anlayamıyorum.
alanyaspor' a takımın ofsayttan gol atmadı mı ? attı.
djiku icardi' ye ceza sahasında darbe indirmedi mi ? indirdi.
karagümrük' ün atağında stoperin topu ceza sahasında kolla çıkarmadı mı ? çıkardı.
ceza sahası dışındaki faulle takımın penaltı kazanmadı mı ? kazandı.
kimsenin elle dokunmadığı pozisyonda takımın yine penaltı kazanmadı mı ? kazandı.
trabzonspor' a attığın golden önce faul yok muydu ? vardı.
futbolcun yerde yatan adama tekme atmadı mı ? attı.
hepsi de bu sezon oldu. daha kaç penaltı kullandığını saymadım fenerimin.
tüm bunlara rağmen neye tepki olarak federasyon ve hakemlerden şikayet ettiği, süper kupa maçına u19 ile çıkma kararı aldığı merak konusu olan şahıs.
üstelik kendi hatasını ısrarla reddeden ve sürekli dış etkenleri suçlayan bir zihniyet de başarıya kapıyı kapatır. hem de antipatik olur. bir kere de şikayet etmediğinizi görelim lütfen.
ingiliz basınına konuştu: Yetkililer, karşı karşıya kaldığımız adaletsizliği çözmek yerine görmezden geldi.
görevde kalsaydı ' en fazla galatasaray şampiyonluğu görmüş fenerbahçe başkanı ' ünvanını aziz yıldırım' dan devralabilecek başkandı.
zaten yanılmıyorsam kendisi döneminde fener hariç tüm dört büyükler şampiyon oldu.
Ben fenerin başkanı olduğunda ali Koç’un Türk futbolu için bir şans olduğunu düşünmüştüm.

Çok pişmanım.

Başarısızlığını örtmek için girmediği kılık kalmadı.
ayrıca fenerbahçe' nin yıllardır yaptığı hatayı yapıp takımın hatalarına odaklanmak yerine başarısızlıktan dış etkenleri sorumlu tutma alışkanlığını devam ettirmesi üzücü olan şahıs.
--spoiler--

ingiliz basınına konuştu:

--spoiler--

Ne var bunda? imamoğlu da ingiliz büyükelçisiyle yemek yemişti karlı bir istanbul akşamında.
Türk futbolunun kendisinden kurtulmasına 1.5 ay kadar zaman kalan ve Türkiye'nin en nefret edilen birkaç yüzünden biri.