bugün

“bundan sonra altyapı oyuncularımız kulübün belirlediği menajerlerle çalışacak. alıyorsun yetiştiriyorsun sonra bir menajer gelip aklını karıştırıyor. benim istediğim menajerle çalışmıyorsa da benim oyuncum olmayacak.”

ilk ve büyük olasılıkla son kez ali koç.

bunu kabul etmeyen futbolcu adayı bebe siktirsin başka kulübün alt yapısını sömürsün amk.
"28 şampiyonluğumuz var. Kimse bu tarihi gerçekliği değiştiremez. Er geç hakkımızı alacağız."
Fenerbahceye 28 sampiyonluk yazdirsin, galatasaray onu da gecer amk. Bu cok acik bir sey.
fenerbahçe nin başına gelmiş en güzel şey. kurumsallaşma ve şeffaflık her geçen gün artmasının en büyük nedeni.
Fb başkanı.

Bu fenerbahçeli arkadaşları dinlerken insan kendinden şüphe ediyor, sanki 10 senedir şampiyonlar ligi gormeyen, 6 senedir kupa almayan benmişim gibi hissediyorum.
iki sene önce küme düşmekten şikeyle kurtuldun, galatasaray şampiyon oldu. Gecen sene kadıköy'de 20 senedir yenilmediğin ezeli rakibinden 3 tane yedin çoluk çocuğun maskarası oldun. nasil oluyor da bu adam fenerbahçe'nin başına gelmiş en güzel şey anlamak gerçekten zor bu kafaları.
Beşiktaş youtube kanalında saatlerce canlı yayında kalan, sma hastası pamir bebek için yardım kampanyasına destek vererek koyu bir galatasaraylı olarak benim bile gönlümü fethetmiş insan.

Futbol muhabbetine hep fenerlilere tatlı sataşmalarım olmuştur ama konu ali koç olduğunda onu artık hep sevgiyle ve sempati ile anacağım.

Teşekkürler başkan.

Not:galatasaray başkanı(mız) Mustafa cengiz ve Beşiktaş kulübünün destekleri de müthişti. Hepsine helal olsun.
Bu dönem kendini başarısız bulan diğer dönem daha başarılı olacacağını söyleyen fenerbahçe spor kulüp başkanı.
14 milyon dolara ev almış. losencılsta. yakışır.
Bu hafta Allah muhafaza hakem hatası vs ile falan bjkye yenilirse
Hemen ya fatih hocaya yada Galatasaraya saracak winwin basgan..
büyük başkan.
görsel
görsel
(bkz: vizyon ali döneminde biten rekorlar)
Aziz yıldırım'ın tırnaklarıyla kazıyarak 20 yılda inşa ettiği efsaneyi 8 9 ayda kestaneye çevirmiştir. Ahahahahaha.
sportif anlamda basarisiz olabilir ama ali koc tan baskasi da feneri iflastan kurtaramazdi ki adam hala ugrasiyor.

yenilmezlik serileri onemli degil. her takim gunun birinde birbirini yener.

ali koc hala 20 yillik enkazin temelini temizlemeye calisiyor.

kolay is degil. aziz deki maddi imkanlar bu adamda olsaydi fener son 3 senede cok daha iyi yerlerde olurdu merak etmeyin.
görsel
Futboldan zerre anlamadığı ortada olan başkan. Lemos kim? La aldığı oyuncuya mackolikten bakar bi insan.
Düşünüyorum da kötü başkan , beceriksiz başkan diye tabir ettiğimiz Aziz Yıldırım döneminde başlayan iç sahada kaybetmeme serilerini sırasıyla bitiren o kadar transfer yapmasına rağmen , orta yetenek üstü bir tane bile oyuncu satın alamayan futboldan anlamayan diğer branşlarda da basketbol olsun , voleybol olsun hepsinde Fenerbahçe'yi düşüren bir kene ile karşı karşıyayız .
Futboldan anlamadığı aşikar olan iş adamı.
https://pbs.twimg.com/med...format=jpg&name=small
insan hababam sınıfında ki fenerbahçe karizmasını özlüyor. Ali koç beş numara küçük fenerbahçeye. Paranın her şey demek olmadığına bu adamla inandım. istifa ettiği gün fenerbahçe'nin düşman işgalinden kurtuluş günüdür.
Koç holdingi batıracak. Herkes babasının takımını tutsun.

Rahmi babanın...
görsel
Ali koç başkan cim bom şampiyon.
aziz başkanı mumla aratan kişidir. başkan takım yönetmek şirket yönetmeye benzemez bazı ritüelleri vardır...

yırtık olacaksın
kimseye eyvallah etmeyeceksin
astığın astık kestiğin kestik olacak
konuşmaları mafya vari olacak
federasyonda sözün geçecek
federasyona geldiğin an herkes ayağa kalkalcak
konuşmaya başladığın an herkes tir tir titreyecek

eee bunların alayı aziz başkanda vardı ama sende maalesef yok başkanık yapacak vasfınnda yok
başkan olduğun gün aziz başkanı mumla arar dediğim zaman buradaki ibişler beni seri eksilemişti.

ali başkan istifa et demiyoruz lütfen defol git ...
demirören'in laciverti.

taaa 3 sene önce ilk seçildiği gün yazdık bunları.

yine o gün yazdığım bir tespiti tekrar ediyorum ki.

koltuğu bıraksın ve gitsin diye ayaklarına kapanacaksınız bu adamın.