bugün

(#39582361)

https://www.youtube.com/watch?v=dyX50Q87_YU

https://www.youtube.com/watch?v=7RiHVuuQDoQ *

bugün yarın bizim galeride de gündem olacak kliptir.
buda bizdeki bibermi oluyo şimdik.
evet saçma sapan bir klip olabilir ama bu onun 300 milyon izleneceği gerçeğini değiştirmez. kız osursa karanfil kokuyor her yer diyecek milyonlarca geri zekalı var bu ülkede.
Şarkı başlamadan önce +18 ve olumsuz davranışlar içeriz yazmalılardı.
şey gibi geldi, çok şey isteyip hepsini aynı anda yapmak gibi. şarkıyla uyumsuz bir kere. daha böyle indie rock havasında bir klip sanki. belirli bir tema hikaye yoktu, böyle bir şey yapıyorsan klibin hikayesi olmalı ve şarkıyla uyumlu olmalıdır. onun dışında şarkının yorumlanış tarzı güzel.
görsel

+18 öğeler içeren klip. Bu sefer ki ayicik aleyna artık 18 yaşına girdiğinden gözünü açmıştır çocuk aleyna bir kötü ayicikla bir uçuruma gider adamlarla isbirliği yapan kotu ayicik aleynayi yakalatir aleynayi direne direne zorla gotururler sonra aleyna arabada kafasını çıkarıp yardım ister (?!?!?) Adamlar aleynaya bişeyler yedirip sonra onu küvete sokar ardından emrah aleynayi kurtarmaya gelir emrah karaduman aleynayi onların elinden kurtarmak istemektedir ama aleyna da artık kirlenip onlardan olmuştur ve emrah Karaduman a tuzak kurar ve o artik kotu olmustur masumiyetini yitirmistir bir kere.

Bu kızın bu yaşta aklına böyle mesajlar nasıl geliyor hayret valla.
klibi falan salla ama bu kızın sesi gerçekten güzelmiş.
klip yönetmeni kendisiymiş. hiç bulaşmasa iyiymiş.
bu klipte aleyna tilki nin ne kadar haklı olduğunu gördük.klip çıkalı daha bir gün olmasına rağmen herkes bok atıyor veya üzerinden prim kasmaya çalışıyor.kötü olmuş olabilir, şarkıyla uyumsuz olabilir, içinde garip gurip joker gibi giyinmiş pedofili manyaklar barındırıyo olabilir fakat bir salın ya.herkes her şeyi baştan sona mükemmel yapacak diye bir şey yok.
Benim düşüncemin, entrylerin hatta herkesin ortak düşüncesi; şarkı güzel ama klip çöp.
Değişiksen popülersindir, dunyada da bu boyle.

yanilmiyorsam yardimci yonetmenligini mi, yonetmenligini mi bu kizimiz yapmisti klibin.

Guzelim sarkinin icine edilmesini gectim, daha once de demistim, pedofiliye oynatilan bir proje kendisi diye, ahanda onu destekleyen bir klip daha geldi.
Pedofili öğeler koyup bunların konuşulduğunu bildikleri için reklam malzemesi olarak sunmaya çalıştıkları saçma klip çalışmasıdır.
Iğrenç bir klip. Kiz da igrenc sarkisi da igrenc..
şarkıyla alakasız bir klip. şarkı tek başına vasat. klip çocuksu olmuş yine aleyna'nın tarzında fakat pedofiliyle falan alakası yok amk hemen ortalığı ayağa kaldırmayın duyarcılar.