bugün

klavyesinin space tuşu çalışmıyormuş. yazma kardeşim o zaman ya da git kendine bir klavye al. ha bu arada ne kadar çok avukatın var senin bakim öyle..

dağılın, space bozuk!
tanımadığım, tanışmadığım hatta daha önce hiçbi yazısını okumadığım fakat buna rağmen bazılarının kendisine, namusuna, kişiliğine böyle seviyesizce saldırmaya hakkı olmadığını düşündüğüm yazardır.

ne yazık ki sözlükte haddini aşıp bu tür provakatif hareketler yaparak insanların şahsına saldıran tipler her zaman bolca bulunmuştur o yüzden bunları umursamayıp devam etmelidir.
bilen bilir bilmeyenin koy götüne insanıdır. tanımadan konuşmak zarardır efendim sallamayın, atıp tutmayın. kısaca dosttur, * .
bu kadar entry girilince hakkında bilmediğim bişey mi var diye kendimi sorguladım.
agzınızdan salya akıta akıta klavyenizle yazdıklarınıza söyle bi göz gezdirdikten sonra hasiktir lan nası sokmus ki attıgınız o cıglıkları ben burda duydum diyede hayıflandım.
yazılanların aksini ispat etme gereği bile duymasına gerek yoktur bu yazar kişinin. bir kaç kişinin sadece ellerini uzuvlarından cektikten sonraki bosalma sürecini üzerinde denemesi düşüncesi muhtemel geliyor bana.
ve öylede olmustur.
otlayacak yer bulamadınızda baskalarının hayatındaki otlaramı göz diktiniz acaba?
ne bu tantana
psikolojik sorunları olan yazar.
(#4765862) nolu entrysiyle sempatimi kazanan kıvrak kalemli yazar.
'lan hadi geri dön artik allahsiz tosbaaaa' diye kizilay meydaninda bagirdiğim caylak.
(bkz: 8 mart dunya kadinlar gunu/#4824733)
(bkz: 8 mart dunya kadinlar gunu/#4824755)

gündüz gündüz yardirmi$ bünye.
sözlük ortamlarına galoşsuz çıkmamasını önerdiğim yazar.

(bkz: galoş)
bişi yazdığında nikaltına kopyeleyen. dur ben de yapıyım bi ara. o değil de türkçe bilen kankası olsa daha bi anlıcaz ayar mı veriyo vida mı sıkıyolar. hep de aynı adamlar be.
gerekli gereksiz sürekli üzen adam.

beni de üzüyor, onu da üzüyor, üzüyor da üzüyor anasını satayım. 47 küsür yaşına gelmiş, hala pıtırcık muamelesi görmek istiyor belli.

dur hiç çaktırmadan bi ayar vereyim. kimse anlamasın ama.
fy(2341652)'e (bkz: sevgilerimle)

fikri abi bekleme yapma devam et.
kulağa hoş gelen bir nick olmasının dışında, nickin sahibinin her kulağa hoş gelmeyecek şeyler fısıldıyor olması, tamemen içindeki sosyalist, feminist ve hümanist kişiliğinden kaynaklanıyordur, e tabii ki lafını esirgemediği için, seveni olduğu gibi, sevmeyenleri de olacaktır, sevmeyenlerine burdan diyorum ki; 'baltayı taşa vurursunuz, bence uzaklaşın' *
ayrıca, kendisini sahiplendiğimi de belirtmeden geçemeyeceğim, o benim kutsal emanetimdir, ona göre.
çaylak "olmuş" yazar. hem de en beğenilenler listesine ilk ikiden girdiği günün ertesinde.

güzel bir ödül doğrusu.
elimde bir koz tutarak;

demeli ki yakın bulduğum bir isimdi. hem de örtüşmeyen düşüncelerimize rağmen. gönül isterdi ki kalsın ama gitmeyi seçti. üzüldüm, bir elimde köz tutarak.

silik.
bos yere caylak olan ve kızıp silinen yazardır. cok üzüldüm ve sasırdım umarım bu kararından tez zamanda vaz gecer ve aramıza tekrar geri döner.
silindiğini duyduğumda böyle giderse güzel yazan kalemi güçlü yazarların üçer beşer silindiği ve her defasında "çocuk yuvası oldu, bir de ekşi ile yarışıyoruz" özeleştirilerini daha çok duyacağımızı nick altına girdiğim bu entry'le belirtmek istediğim 5. nesil silik.
5. nesil feminist siliktir kendileri. feminizmin bir kalesi daha yıkılmıştır çok şükür.* **
"olmasaydı sonumuz böyle" dediğim yazar... nereye be sevimli? *...
forever young ile polemiğe girmiş sonucunda çaylak olmuş yazar. forever young ise hala yazardır, bu polemiğe tek başına mı girdi ki alegria? şu durumdaki bariz ikiliğe de dayanamadı gitti... kim olsa durmak istemez...
zehir'in başlığı altında yaptığı bir kısaltma ilgili yazar tarafından hakaret olarak algılanmış ve zannediyorum şikâyeti üzerine çaylak edilmiş yazar.

çünkü fy(4) şeklinde verilen kısaltmayı gören hiçbir gammaz zehir'in başlığı altında forever young'un kastedildiği gibi bir yoruma ulaşmaz, böyle bir şikâyette bulunamaz. zaten "yalamaya devam et" gibi bir tabir de polemik amaçlı olarak değerlendirilmiş moderatör arkadaşlarca.

tuhaf doğrusu. kendi başlığım altında her gün terörist olduğumu söyleyen ırkçı zevatın yazdıklarına dokunulmuyor meselâ. her yazarın başlığının altında saçmalayan birileri oluyor, "polemik amaçlı" gaz vermeler oluyor, ama nedense birkaç kişi seçiliyor. keyfiyet mi? büyük ihtimal. insan evriminin önünde uzun bir yol var daha anlaşılan. kültürel olarak gidilmesi gereken çok uzun bir yol. ve maalesef düşünen, derdi olan bu süreçte en çok mağdur olan olacak.

ona da kızıyorum kendini sildirdiği için. kime ceza verdi şimdi?!

hoş çakal seni! acaba geri gelir mi?
candır ciğerdir inanın bir tanedir .. akıllıdır mantıklıdır fikrimiz zikrimiz tutmasada delikanlıdır ... deldir doludur ama dedim ya delikanlıdır.

yazıcam daha sayfalar yetmez ... işim bitsin yakacam sözlüğüde zaten .
gelişi bir tesadüftü ama gidişi öyle olmadı. sevilesi cana yakın bir yazar. sözlük için büyük bir kayıp daha nice eylemler yapabilirdik sözlükçek ve onun liderliği ile. *
hoş sohbetiyle önceden tanışma fırsatı bulduğum silik feminist.
geldin mi ? gel gel.
geldiyse şu yerde yüz güldürecek insan.
dtp kongresinden geldiğini daha önce bir entrysinden belirtmiş ve halkların kardeşliğinden söz etmiştir...insanların dini değerleriyle dalga geçen , ulu öndere hakaret eden , özgür kürdistan diye bas bas bağırarak kıçının açık kaldığını herkese belirtmek isteyen , kendi içinde çelişen acınası yazar...