bugün

tanım : iphone alacak gücü olmadığı için, kıskancından, iphone alanalra hakaret eden varlıktır.

bildiğin süzme maldır. adam bi kere iphone 4s bi kee iphone 5 1 kere de galaxy note 2 almış eline. toplamda 10 dk dokunmuş bu telefonlara. iphone a para veren maldır diyor sikko.

Bunu söylemekten bıktım ama, anlamıyorsan sus amk bari kıskanma milleti. iphone um yok diye içten içe üzülüyorum demiyor da iphone u olanlara laf atıyor. kedi ve uzanılamayan ciğer ilişkisi kısacası.

(#18520812)
(#17786113)

edit: başlık sol frame e ilk girdiği anda eksileyen maldır ayrıca bu kişi. adam direk üstüne alınmış.
iphone almak istemediği için android ya da windows phone işletim sistemli bir telefon almış olan kişi tarafından yapılan haklı eylemdir. mal falan değildir. gayet mantıklı bir iştir ki iphone sahibi olanları eleştirmiş ve bu gruba kendisi dahil olmamıştır.
iphonu aldığı güne lanet eden android, symbian vs kullanmış biri olabilir.
ıphone'a sovdugu ıcın almamıstır zaten.Mal degıldır tam aksıne mantıgını kullanarak alısverıs yapıyordur.
o kadar parayı mal gibi iphona yatıracak kadar mal olmayan kişidir.
iphonu kendisini milyon defa satsa alamayacak, o kalitenin farkina varamayacak kişinin eleştirileridir. Efendim hem fakirsin hem külüstür samsung kullaniyorsun. Neyine senin en gelişmiş dokunmatik telefonu eleştirmek.
kimi iphone'u eleştirir, kimi samsung'u eleştirir, biz o muydu bu muydu diye eleştireduralım, kapitalist sistem bilinçaltımıza yerleştirdiği tüketim kültürü sayesinde bizi soyar, soğana çevirir. işte bu tüm yazılanların subliminal mesajı bundan ibarettir.

@4e katılıyorum, sosyalist olma ihtimali yüksektir.