bugün

Madem pesimistim, sikeyim böyle hayatı deyip biraz daha pesimist olayim derler. Sonra birşeylere hirslanip başarılı oluyorlar. ilginç. Manyak lan bunlar. Ama gel gor ki ben de manyak seviyorum. Keşke bütün akrepler benim olsa.
Benimdir. Kindar, inatçı, kıskanç ama sadık ve güvenilir olurlar. Sevginizi hissettirirseniz size mutluluğu yaşatırlar.
(bkz: Farkbuddy)

(bkz: Yorumsuz)
Memesi 90 d den küçük ise baksın işinedir.
yalan konuşma da profesörlük bunlarda olabilir.
o isterse gelir sizi bulur.
Akrep kadını; kincidir ve teklikeli .
Ne kadar kötü ithamlarda bulunulmus bir kadın. Ayıp!
Seviyorsa en sadık olan burçtur. Kıskançtır. Aman diyim damarına basmayın...
yükseleni de akrep ise benimdir. entryleri okudum da, sadakat konusunda bayağı haklısınız. zira sevdiğim insanın daha onu sevdiğimden bile haberi yokken; ben onun 'yokluğuna' bile ihanet edemeyip yolda yürürken erkek gördüğümde kafamı eğiyorum. refleks oldu valla. iyi ki akrebim dedirten burç. ha bir de o sezi duyusu yok mu? kendinizi kahin veya müneccim ya da olağan üstü bir varlık gibi hissettiriyor. bir insanın saniyelik bakışından onun hissettiklerini, söylediklerini, ne düşündüğünü bile anlıyorsunuz, size biri yalan söylediğinde seziyorsunuz, ve en sevmediğim ama bir o kadar sevdiğim; biri sizden hoşlanınca ya da sevince hemen seziyorsunuz. en azından tam bir akrep iseniz eğer. zaten yazılan yazılmış fakat akrep burcu bir kadın bunu okuyorsa bir parfüm tavsiyesi vermeden edemeyeceğim: tom ford black orchid - tam bir akrep kadını kokusu kanka, seveceksin. -
Taş. Evet bildiğin antik çağlardan kalma kaya. Vücut hatları mükemmel. Azgın doymak bilmiyor.
Ama beyin yok.
Bana hep kaşarları denk geldi.
Beyinsiz.
Ciddiyim.
(bkz: seks)

(bkz: sadakatsizlik)

Burçdaş kadın arkadaşlarım eksilemesin yükseleniniz farklıdır belki.
Biz çok şeyapmayalım da başkaları gelip övsün bizi.
Gelir adam gibi bir boğa erkeğine teslim olur. Mutlu olur.
Hep söylerim beyin yok bu kadınlarda.
https://m.uludagsozluk.com/e/31754399/

Arkadaşımı tebrik ediyorum. Bir burcunun kadını. Tanımam etmem.
"Yılaaan" diye tepki vermenize sebebiyet veren kadınlarfır. En belirgin özellikleri kıskançlıktır. Kim olursa olsun farketmiyor ana baba bacı gardaş dar gününde el olur

pardon yanlış oldu gardaştan sonrası idare edin.
Kindar ve intikamcı lakin sevgisi gerçektir. Biraz alıngan olurlar ama geçer gider.bağlılık vardır.
Evlenilmez kadinlardir.
Ben iki evliyle oldum.
Nerede sadakat ?
akrep burcu kadını duygularını her zaman en üst şekilde yaşar. Sevdiğini sahiplenir. Ama sevmediğine ağır ödetir .
Akrep burcu kadını oldukça gururludur ve kendi bildiği doğrularından kolaylıkla vazgeçmez. Cesur bir yapıya sahiptir ve tuttuğunu koparıp, elde etmeden asla vazgeçmez. Kolay kolay çabalamayı bırakmazlar. Bir şeyi istiyorlarsa mutlaka elde ederler. Başarısızlığı asla ama asla kabul etmezler, nedeni ve sebebi ne olursa olsun.
bi keresinde birkac gün surdurdugumuz bi iliskimiz olmuştu. sonra ben de ikizler olduğumdan durduk yere numarami değiştirmiş, bir daha da onu hiç aramamistim. Neden mi? hiiic. Vallaha hiç. çok güzel ve iyi bi kızdı, harika bi iliskimiz olabilirdi ama canım sadece öyle istedi. pişman mıyım, evet. hem de deliler gibi. nasıl öyle birini kacirdim diye çok hayiflandim. Bu sefer ben onu çok aradım ama hattını kapatmıştı. peki yeniden gorussek ne olur? Yine aynısını yaparım. Neden? Bilmiyorum, valla bilmiyorum.. manyagim galiba. Belki de kisiligim bozuk.
işte böyle sokarim akrebe. Ehehe mehehe. ama yok ya. aglayacam yemin ederim. yok lan gulerim ben. off kafam karıştı. en iyisi bi çay demliyim. Evet.
Benim tatlı,intikamcı burcumdur.
Beyler dikkat!
Sadakat yoksunu olmayin yoksa akrep kadınları mahveder sizi.