bugün

kimileri '12 senedir iktidarda o zaman birşey var' diyerek mevzuya katılmıştır. kimileri de zaten islamiyeti böyle açıklıyor; 'e o kadar inanan var, boşa mı inanaıyor'.
yani temelde mantık yok, neden niye sorusuna cevap yok!
Makarna fabrikan ya da kömür madenin olması. Seçim dönemlerinde iyi iş yaparsın.
ne kadar çapulcu, anarşist terörist varsa karşı çıkmış akpartiye.
eyide ben anarşist sevmiyorum ya la. bu yüzden olabilir.
başka düzgün bir parti olmaması. kim var ulan chp mi? onlar ekonomiyi bir haftada batırırlar, chp en son istanbul büyükşehir belediyesini kazandığında bütün sokaklarda çöp dağları oluştu.
vicdan, utanma duygusu, samimiyet, onur gibi kavramlardan bağımsız bir organizmayım. yapacak bir şey yok.
ben hiç rahatsız değilim bu yüzden başbakandan memnunum onun sayesinde bu kadar rahatızz.
Zeka eksikliği.
Kilo almak icin makarna yiyorum.
akpye oy vermiyorum ama futursuzca akpnin her yaptığını eleştirenleri,olimpiyat alınamadığı için kına yakanları da desteklemiyorum.
nitekim tokidir. adam doğdu doğalı hiç çalışmadan kahve kahve sürterek ganyan bayiilerden çıkmayarak durduk yere ev sahibi olmuş, şimdi oyu akpye vermesinde ne yapsın.
siyaset ve ülke yönetiminden anlamayan chp, vandal solcular, ırkçı tayfa, ekonomideki bariz iyileşme, sonu gelmeyecekmiş gibi duran kamu hizmetleri. saysan bitmez ama mesele şu bir şeyler yapan mutlaka hata yapar elbette iktidarın hataları kusurları olacaktır bu çalışma sürecinde.
ama hiçbir şey yapmayıp her şeyi hata olan bir muhalefetin varlığını kafam almıyor. chp de parti ama veda partisi tadında bir parti yazık lan kimin partisiyse.
düşmanlarının arasında din ve türk düşmanları var ben ona oy vermemde kime veririm ?

kemal salağına mı ? yok öle bi dünya .
oy vermeden önce aşırı dozda ayran almak.
ehven-i şer yani kötünün iyisi olmasından dolayı oy verilir.
yandaş kayirma usulünden nemalanmak,bedava makarna ve kömür e doyamamak. Nitekim yoğun karbonhidrat tuketimi beyne zarar verdiğinden mantıklı bi seçim yapmak ihtimal dahilinde değil.
korkudur. yıllardır bu ülke insanı ne darbeler ne faili meçhul cinayetler görmüş gömlek değiştirir gibi iktidar değiştirildiği yılları yaşamış. malesef şimdiki iktidar giderse yerini kimin dolduracağı belirsizliği halkı bu yola itiyor en azından o yüzde ellinin bi yüzde yirmisi içinde bu korkuyla oyunu kullanıyor.
elhamdülillah müslümanım.
bendeki beyni kuşa taksan geri geri uçar.
çünkü benim beynim yok, düşünemiyorum ve ben bir malım. benim başımda bir çoban olmayınca ben namaz kılıp ibadet edemiyorum. benim karnım doysun da sikmişim gerisini gibi bir zihniyete sahibim. vatan, millet benim sikimde değil, ben bir hainim.
canım öööle istiyor sinyor...
çünkü; tecavüzcüyüm.
20 bin liraya kahvaltı edip

80 bin liraya pide yiyorlar

pastahanelere verdiklerini hesaplamaya beynim yetmiyor

hepsi de benim vergimle...

10 milyonluk bir ülkenin ekonomik değeri kadar kişisel harcamaları var, bunlarda benim vergimle.

vatan, millet, bayrak pek umurumda değil, milliyetçilik falan bana ne. ülkeyi istedikleri gibi satsınlar...

ben mi asgari ücret alıyorum, yarısı vergiye gidiyor. şükür...

şimdi akp'ye oy vermeyip kime oy vericem değil mi...

hem biz beraber yürüdük bu yollarda....

o değilde kredi kartı ödemesinin de günü geldi.
gezi zekalı chp ve iktidar için ülkeyi satan işçi partisi tiplerinden iğreniyorum.
çünkü şuan için alternatifsiz.
çünkü; meeeeeeeeeeeeeeeeee.