bugün

türk milletinin zihniyetidir. ben şuursuz kardeşime evi bile emanet etmem bırak ülkeyi amk.
halkın iradesinin meclisin tamamı yoluyla temsil edildiğini bilmeyen galoşların yorumlarının seviye düşüklüğünü psikolojik rahatsızlara bağlamak gayet mantıklı bir açıklama olacaktır.
ülkeyi emanet edebilecek daha uygun bir parti olmadığından dolayı haklı zihniyettir.
şu an sonuçlarına bizimle beraber katlanmayan zihniyettir.

(bkz: islami burjuva)
güzel bir zihniyettir bu ülke akpden önce gelenleri görmüş ve geçirmiştir,insanların hastanelerde,ilaç kuyruklarında,tüpgaz bayilerinde,ekmek kuyruklarında beklemeye tahammülü kalmadığının göstergesidir.
not:yazarlarımızın oy verme alışkanlılkarı baya gelişmiş teşekkürler.bazı yazarlar heralde hiç kuyruklarda beklemedi.
seçim zamanına kadar fikri akp den yana olmayan ama seçim zamanı gelince kömür ve birtakım yardımlarla kandırılan zihniyettir. daha önceden akp nin yaptığı haksızlıkları unutup son birkaç ayda yardımlar gelince oyunu akp ye veren zihniyettir. bu olayda her seçim döneminde gerçekleşmektedir.
türkiye'nin %47sidir.
etmemek isteyenden daha akıl fikir sahibi bir zihniyettir.

edit: noldu zoruna mı gitti?
yatıp kalkıp beddua alan insanlardır. Bu ülkenin geleceği malesef o kör zihniyetin kuklası olmuştur..

'' Şehit olan askerler hakkını helal etmeyecek sizlere ''

2 gram bulgur, 1 makarna'ya onların canını feda ettiği vatanlarını
sattığınız için ,

Yazıklar olsun!!!!
kadercidir...
demek ki türkiye'nin yarısından azıdır. yüzde 53'ü değildir sözü üzerine baas rejimimi kurulsaydı demek lazımdır.%47 salak olamaz heralde.
insaniyet maskesini takmış zihniyettir.

mavi marmaraya yapılan saldırıyı protesto etmek için meydanlara yürürler.
yürürler yürümesine de, orada ölen insanlar için değil, orada ölen müslümanlar için yürürler.

işte bu kadar samimidir bu zihniyet. bu kadar gönlü açık, bu kadar pirü paktır.

o zihniyet demokrat, ben zavallı bir faşistim çünkü.

evet öyleymiş...

bugün bunu da öğrenmiş olduk...
ülkenin onurunun ayaklar altına alınması ile sonuç veren durumdur.
askerimizin başına çuval geçirirler susarlar; haburdan teröristler kahramanca gelirler susarlar; en son israil türk gemisini basar, vatandaşımızı katleder yine susarlar.

anca beyinsiz cahillere hitap eden one minute şovları.
yaptırım yok, tepkji yok.
etmeyenler kadar salak degildir.
monşer müridlerine teslim etmekten çok daha evladır.
türk milletinin güzel ölmesini isteyen zihniyettir.* ** *
sende beni seviyorsan benimle gel denilmesi gereken sevgili.
dinin siyasete alet olmasına göz yuman insanlardır. büyük bir çoğunluğu cahil, geri kalan kısmı ise çıkarcıdır. ayrıca bu cahil olan kısmının içinde bile dinin ne olduğunu bilmeyen mallar bile vardır.
ülkenin hazinesini yıllarca unakıtan'a teslim ettiğimiz düşünülürse, çokta şaşılası olmayan durumdur.
insanları oy verdiği partiye göre nitelendiren zihniyetten daha cillop olan zihniyettir.
(bkz: chpye koskoca ülkeyi emanet etmiş zihniyet),adamlar ülkeyi soymuş soğana çevirmiş ayıptır be ya.
Aziz Nesin'in Türklerin yüzde 40'ı aptaldır deyip, çok büyük tepkiler almasına yol açan o yüzde 40'lık kesim.