bugün

akpcileri çıldırtan gerçekliktir. %60 falan derken son anketlerde maksimum %37 i görünce gözleri dönmektedir.

sakin olun beyler.
son yerel seçimlerde %38.9 alan (üstelik deniz baykal varken, üstelik sınav skandalları yokken, üstelik mhp'lileri santajlamamışken, üstelik has parti yokken....) partinin %35 leri bulması bile başarı olacaktır.
13 haziranda göte girecek başlıktır. yanlış anlaşılmasın akp yi savunmuyorum ama ortada bi gerçek var sen gözünü kapatınca gece olmuyor.
kgb nin araştırma kuruluşu %32 olarak tespit etmiş; yayınlayan alman siteler yasaklanmıştır.

sonra çok şükür bizim medyada ucundan azcık gördükte güldük olaya.

medyanın da hepsi satılmış yandaş değil tabi, var arada bir miktar gerçek gazeteci.
nazlı ılıcak'ın bile pes edip %35 olarak ifade ettiği gerçekliktir.
az kullanın, biraz az kullanın şu meleti ya. hepinizin kafası dönmüş hayal kuruyosunuz.
(bkz: sakin ol şampiyon)
lyS öncesi denemeler gibidir. önemli olan lysdir. öncesi boş. anketi geçin. 12 haziranı bekleyin.
bu anketi kim yapıyo ? bi kere bile beni almadılar şu ankete. yıllardır bahsedilir her seçim öncesinde.
(bkz: rabbime sordum 30 dedi)
Parti tutmayan biriyim öncelikle ve objektif olacağım..Bazıları çok içmiş.. Chp %birkaç oyn arttı diye söylenenlere bakın hele ! E sizde haklısınız 61 yıllık iktidar hevesiniz var doğru.. Fakat bilin ki ne Chp %30u bulur ne de Akp %45in aşağısına iner..
(bkz: göt olmak)
30 un yanındaki sıfır solda sıfır attınız. 50 nin yanındaki sıfır sağda sıfır bunu da attınız ama %52 falan olursa göte çok kötü girer çıkartamazsınız.

''bir ulusalcı ağlıyor anıtkabirde''
(bkz: türkiye genelinde açılan şemsiye sayısı)
%20 si de değiştirilen sandıklarla kapatılmıştır. merak etmesin halk.
doğrudur. aldığı oyların yarısı %25-%30 civarındadır. *
başlık sahibi nerde onu merak ettim. köprüden falan mı atladı acaba. %60 telafi eden zaten aptaldır onuda bi tarafından uydurmuş da 37 yi neresinden uydurdu acaba.
okadarda değildir %25 civarlarındadır. ama gel gegelim %10 barajıs ayesinde 2 kutba böldüğü türkiyeyi mecburen kendi çatısı latında toplatırmaktadır. adam chp geliyor diye %10 aşamiyacağına inandığı saddete vereceğine akp ye veriyor anapa vereceğine akpye veriyor has partiye vereceğine akp ye veriyor saddet partisinin mhpden az oyu olduğu tarihte nerde görülmüş. ama sen o partilere ödenek ayırmıyormusn propaganda yapıp halkıdai kna edemiyor %10 geçeceğine oylar akpye hopp. bitaraf olan mertaraf olur diyorsun mualifleri sindiriyorsun sonra%50 alınca seviniyosun. %50 ye sevinen çaylaktır o %50 insanı korkutur bumu demokrasi diye. saygılar...