bugün

eskiden akp'ye oy vermiş ama bu seçimde kararsız kalan yüzde 14'tür. hangi partinin ya da partilerin iktidar olacağını belirleyecek olan yüzde 14 seçmendir.

ilk kez olarak yenişafak yazarı abdulkadir selvi tarafından itiraf edilmiştir. bunlar kararsız ama akp'ye oy verip vermemekte kararsız değil. akp'yle bağlarını zaten koparmışlar, ama diğer partiler bunlara öyle kötü anlatılmış ki hangi kötüyü seçsem diye aralarında kararsızlar. akp'ye geçmiş olsun. yaşasın chp mhp koalisyonu.

http://www.memurlar.net/haber/516537/
evet hep böyle olur bu mührü yuvarlağamı ,amblememi vurayım diye kararsızlar .
apdur ilk defa doğru birşey demiş, hayret.

diğer partilerin seçim beyannamelerini incelemek suretiyle orantılı olarak dağıtılacak seçmendir.
abdulkadir selvinin hesabına göre benim de içinde yer aldığım kararsız yüzde 14'tür. bende kararsız bir hal var mı. koyim akp'ye mk.
Kime vereceğini düşündüğüdür ve sırf bu yüzden tayyibin meydanlara fırlamasıdır. He kararsızsan Saadet partisine ver bari.
selvi beyin yorumudur. bana kalırsa fazlasıyla subliminal mesaj içermekte.

yüzeysel bakarsanız erdoğan sevgisi konusunda işi abartanları fazla ciddiye almış ve birilerine laf çakayım derken, merkez denen leş medya tarafından fazlaca kötüye kullanılabilecek bir yazı görürsünüz sadece.

benim yazı da asıl gördüğüm ise, hakikaten ortada kararsız bir kitle var ise, onlara hitap eden bir yazı yazayım sonunda da vaktiyle bu tip kararsızlıklar yüzünden ülkenin başına gelenlerden öyle bir bahsedeyim ki böyle düşünenlerin kararsızlıkları ak parti lehine son bulsun.

kaldı ki aklı başında olan kimse, bir amacı yoksa seçim öncesi bu tip emin, üstüne net bir rakam vererek, değerlendirmeler yapmaz. tepki çekeceğini bence biliyordu ama hedefi başka bir şeydi.

aferin. zekice. ayrıca yenişafak yazarlarını ciddiye almayan insanların şimdi buna sevinmesi çok komik. ilahi siz. hep yapıyorsunuz bunu ama.