bugün

ilk defa uludağ sözlükte belgeli bir şekilde ispatlanacak alışveriştir.

AKP hükumetine soruyorum!

1- Fetişist misiniz?

2- Bu kadar çok çorabı ne yaptınız? nerede giydiniz?

3- Kömür yerine külotlu çorap mı dağıttınız? veya dağıtacak mısınız?

118 bin liralık çorap alımı...

uludağ sözlük yazarı belgeli konuşur! alın belge...

görsel

lan yoksa?

görsel
parti olayını çok yanlış anlamış olabilirler...

not: bildiğim kadarıyla penti sadece çorap değil iççamaşırı da satan bir marka...
eğer doğru değilse Penti'nin dava açabileceği iddia.
güldürmüştür.

hırsızlık yapmak için kullanmış olabilirler.
(bkz: büyük sikiş dönmüş diyollaaa)
Dagitiyorlarsa 1 oy kazandilar hamunum. Hergun kacar mi corap ya aldigimizi ona veriyoz.

Edibismillah: lan entry girmemle corabimin kacmasi bir oldu. Tovbeeuzubillah isaret mi bu?

edit2:Neyse uhu surerek olaya el koyunca, bali kafasiyla normale dondum.

Editria: kaciyorlar efenim durduramiyoruz.
Penti' nin büyük ihtimal bunu hazırlayana dava açacağı belgedir. Faturadaki yazı karakterleri birbirini tutmamaktadır. Ayrıca; irsaliye numarası yazılıp Fatura seri no silinmiştir. Belli ki; başka bir firmaya kesilmiş faturanın üzerinde oynanmıştır ve bu ciddi bir suçtur.
akp'nin özel işlerini ilgilendiren alışveriştir.

ancak şu "dave aççekler dave aççekler" diye koşturan hukuk havarilerine kıl olmaktayım. ulan dava açacaklar ise bana açacaklar sana ne amk? aha penti nin iletişim numaları internette ara anlat durumu penti de dava açsın tabi senin kadar mal ise...

1- Bu penti'nin faturası değildir. Bildiğin normal faturadır. Daha doğrusu fatura örneğidir.

2- Profesyonel şekilde 1 e 1 gerçekçi bir fatura yapabilirdim ancak bilinçli bir şekilde sahte olduğu mizahi bir anlam içerdiği ortadadır.

3- Fatura seri numarası silinmemiştir çünkü fatura seri numarası yoktur bu örnek faturadır.

4- Başka bir firmaya kesilmiş fatura değildir. Fatura tam anlamıyla boştur.

bu kadar hukuksal manada zenginseniz milyar dolarları kaldıranları dava edin ne dersiniz?

bıyır balım... bomboş fatura. tadını çıkar.

görsel
penti'yi çıkar peşinde koşan bir şirket olarak göstermek. ticari itibarını zedelemek.
ekonomist ak ebelileri germiştir. noldu canım zorunuza mı gitti?

ulan bunun çıkarla ne alakası var sayın göt kılı? satış yapmak ne zaman çıkar peşinde koşmak olmuş... ulan birde sözlükte yazarlık yapıyor bunlar ya. *

ek: işi külotlu çorap satmak olan bir firmanın ticari itibarı nasıl zedelenir lan? *
Ne Ak parti ne de Penti buradakileri ilgilendirmemektir. Çok da umrumuzda değildir. Bunu hazırlayan arkadaş umarım Pentinin gazabına uğramaz. Haa uğradı diyelim, o da bizi bağlamaz güler geçeriz.
parayı ayakkabı kutusuna saklayacak zekada insanların bununla ne yapacakları aşikardır efenim. Daha güzel bir yöntem geliştirmeleri beklenemezdi.

Puu yazıklar olsun oyumu size vermicem, yaratıcı bir şekilde soyamıyosunuz.
--spoiler--
+ başkanım bende akp ye üye olmak istiyorum.

- külotlu çorabın var mı?

+ var!

- yarın saat 00:30 da heykelde.
--spoiler--