bugün

12 haziran'da gün yüzüne çıkacaktır. santajla falan olmaz o işler. yüce divan seni bekler.

kafiye de oldu lan.
ya allah aşkına güldürmeyin kendinize de bi gözlerinizi kulaklarınızı iyi açın etrafa bakın. olmadı aç bilgisayar önündeyken son anketleri. özellikle şu güvenilir ve tarafsızları. bak bakalım sana kaç diyor akp oyları için. bak bakalım 12 haziranda yüzde kaçla başa gelecek.
(bkz: bitse de gitsek)
Hayalden ibarettir.
final bölümü efsanedir, 12 sezonluk rezalet bir diziye ancak bu final yakışırdı.

yayında ve yapımda emeği geçen herkesin aklına sokuyum.
türk vatandaşı insanı zirveye çıkarmasını da o zirveden indirmesini de iyi bilir.
benim milletim işini bilir.
Kaçınılmaz gerçektir.
siz gezi eyleminde de kendinizi böyle avuturdunuz (bkz: 24 saat daha direnirsek hükümet düşecekmiş) hey gidi günler hey.
2011'den beri gezi zekâlılar tarafından yutturulmaya çalışılan sözde gerçek.
güldüren saçmalıktır. gerçek değil saçmalık.
Hala aksini söyleyenleri, savunanları gördükçe etrafta gördüğüm her canlıyı sikesim geliyor. Malum siken seviliyor.
akpnin bitmeyeceği gerçeği yanında çok minik kalan gerçek. akp bir zihniyet, daha doğrusu bir zihinsizlik ve onu buraya getiren zihinsizlik hala yerinde evinde bakkalda çarşıda duruyor. bitmeyecek, oyları bile az bir miktar düşecek en fazla. sevdiğimden değil. ama sap gibi duruyor.
ak parti bir yaşam biçimidir. realitedir. çok rahat şunu dile getirebiliriz ki ak partililer her türlü hakaret hatta küfüre karşı yanlış bişey yapmamışlardır bunu bilmek bile yeterince doyurucudur sözde çağdaş kitle için.
AKP bitecek ama bu secimde degil .
bir şeyi bitirmek başka şeyin başlamasıyla olur. yeni bir başlangıç, yeni bir parti varda ben mi bilmiyorum?
25.05.2011 19:24 te bahsi geçen konunun aradan seneler geçmesine rağmen güncelliğini koruma durumudur.
Ne yönden bakarsan bak.
Seçim sonrası bile Açıkça ortada olan bir gerçek.
Yıprandığı için tabelayı değiştirmek gerekiyor. Yeni parti kurulması olarak gündeme gelen olaylar aslında muhalif olmakla ilgili olmayabilir. Refah partisi ilkeleri ile AKP den ayrı bir parti olduğu için AKP kuruldu.

Yeni olduğu iddiasında olanlar yeni adamlar değil.
Kendileri de biliyorlar artık işlerinin bittiğini.
Yolun sonunu çoktan geçtiler ve can çırpınıyorlar.

ilk seçimde gidecekler bu sefer fakat gitmemek için çok uğraşacaklar.