bugün

ak partili insanların annelerinin eğitim seviyesidir.

muhtemel ilkokula bile gidememişlerdir babaları tarafından tarlalarda çalıştırılmışlardır
her seviyeden olabilir.

anne her yerde annedir.

ustelik nice ilkokul mezunu bile olmayan anne, ust duzey yonetici anneden daha sicak, fedakar ve samimidir.

anneleri karistirmadan yapin ne yapacaksaniz!
(bkz: okumuş orospu)

kimin annesiyse artık.
çocuğu gelmiş burada okumamışları hor görüyor.
en azından insanlık seviyesi bu başlığı açan yüzsüz kadar alçak değildir. eğitim sonradan da kazanılabilir. insan ahlaksız, utanmaz olmasın.
ak partiye oy vermeyenlerin ahlak seviyesinden daha yukarıda olduğunu ispatlayan eğitim seviyesi.
gayet ileri düzeydir.
hiç birisi kalkıp karşısındakini silahla vurmaz.
eline molotof alıp dükkanları yakmaz, ortalığı ateşe vermez.
Tayip eğitimi denir.Tayip onları eğitmiştir ve onlardan 3 çocuk yapmalarını istemiştir ve onları da eğitmelerini söylemiştir . Ak partili annelerin çocukları hayata 1-0 geride başlar aslında.
Tayip eğitimi denir.Tayip onları eğitmiştir ve onlardan 3 çocuk yapmalarını istemiştir ve onları da eğitmelerini söylemiştir . Ak partili annelerin çocukları hayata 1-0 geride başlar aslında.
(bkz: Sümeyye nin troll leri)

Bu başlığın bir ak partili yazar tarafından açıldığı o kadar açık ki... saf olmayın. Adamın entry'lerini kontrol edin. 21 tane entry girmiş. Kendisini Ak Parti karşıtı olarak gösterip işte chp-mhp zihniyeti dedirtmeye çalışıyor.

(bkz: ben bu oyunu bozarım)
Anneyi ak partili chpli diye ayıran kardeşim sana tek sözüm var bu kafayla olmaz.