bugün

bizden aldığın paralarla gemicik alcağına bize verceksen seve seve giderim diyeceğim söylem. onun dışında her avrupa ülkesine gitmek işkence. rick perry lavuğunun dediği gibi. teröristler tarafından yönetiliyoruz.
trübin sloganı olabilir.
beğenmiyorum, vallahi beğenmiyorum, hatta tiksiniyorum ama neden gideyim, tapuyu kim aldı ki ben gideyim bu ülkeden, anasını alıp gitmesi gerekenler gitmedikten sonra akepeyi beğenmeyenler de gitmemelidir.

(bkz: i see what you did there)
bu başlığı açan defolup gitse?
(bkz: bu bunu burdan alın)
"ah keşke hemen şimdi gidebilsem" dedirten sözdür.
nereye güzel kardeşim bu ülke herkesin pkk ve yandaşları hariç herkesin.
(bkz: bono da kahkahayı bastı)
saçmalıktır. ah keşke isveç norveç istese bir gün bile kalmam şu ülkede de neyse. mesajımı vereyim (bkz: başkanım beni al)
Partiler gelıp gecıcıdır yıgenım ulkenın yuzde 50 sıne kafa tuttugunun farkında ol , zira ak partıde uçar gıder sen bu akp sevmeyen yuzde 50 ıle başbaşa kalırsın amını orta yerınden sikerler.
(bkz: hangi tarafa gidek)
isveç ve norveç'e dinsiz diyerek beni benden alan yazarın önermesi.
"egemenlik kayıtsız, şartsız milletindir." sözünü unutmuş kişi söylemi. "kimi kimin yerinden kovuyorsun lan sen yaprağım?" şeklinde cevap verilesi söylemdir aynı zamanda.
yok anasının amı denilecek hede.
neymiş akp ülkeyi özgürleştirmiş. Vay amk.
özgürlüğe bak sen...
hangi ülke özgürleşmiş?
Ayağa kalkmadı generali içeride yatan ülke mi?
içki içti diye insanlara saldıran f tipi polislerin olduğu ülke mi?
Cemaate dokundu diye gazetecileri içeri doldurtan zihniyetin yönettiği ülke mi?
Götten uydurma belgelerle yüzlerce insanı mağdur eden zihniyetin yönettiği ülke mi?
Generaller içeri tıkılırken demokrasi deyip, mit müsteşarı hakkında karar çıkınca jet hızıyla hukuksuzluk var deyip bir gecede yasa çıkararak hukuk felan hepsini katleden zihniyetin yönettiği ülke mi özgürleşti...
(bkz: götüyle gülmek)
Daha desteklediği partinin adını bile bilmeyen bir insanın söyleyeceği laftır. Ak Parti değil o canım , Akp bu bir. ikincisi sanırım başlığı açan yazar özgürlüğğn düşünce özgürlüğünden geçtiğini ve bir ülkede herkes istediği dini destekleyebiliyosa o ülkenin özgür olduğunu anlayamamış . Boş bir başlık , boş bir yazar.
Gitmeye ne gerek var, topraklar yabancıların elinde, yoksa sen hala..
"sıkıyorsa tapaları yapsınlar da görelim, kim kimi kovuyor" şeklinde tepkiler uyandıracak dinci faşistin laf ola beri gele sözü.
Defol git ve özgürlük gerçekten bir biriyle çok uyumlu kelimeler.Bir kere başbakan dindar gençlik yetiştireceğiz demesiyle alttan gelen nesilin seçim hakkını elinden almıştı. Anayasal hakkı olarak ücretsiz eğitim isteme özgürlüğü olan öğrenciler neden içerde gerçekten bayağı özgürleşmişiz .
lan bunlar sözlüğü de sarmış. evimizden darbe planı çıkmasın dedirten faşizan söylem.
atatürk ü sevmeyen ak partiyi sevsin
atatürk'e laf edenlerde bir zahmet gidip ingilizlerin kucağına otursunlar.
iyiki bunlar ülkeyi kurmamış ha. yoksa fikirleri uyuşmayan herkesi sürerlerdi ülkeden. atamın değerini bir kez daha anladım.
mizahşör bir çomarcan/çomarsu beyanı.
Evet tapmıyorum ve defoluyorum.
beğenenler gitsin arkadaş çoğunlukçu demokrasinin zararlarını iliklerimize kadar yaşıyoruz.