bugün

efendim, ahu tuğba zengin bir patroniçedir. bir gün ne mal olduğu belirsiz nuri alço'yla tanışır ve aşk yaşamaya başlar. nuri alço'nun yakın bir dostunun da ahu tuğba'da gözü vardır. dolayısıyla gider, nuri alço'nun geçmişini bir bir döker ahu tuğba'ya. ohoo! meğerse nuri alço'da her yol varmış. tecavüzcülük, sahtekarlık, dolandırıcılık, kalpazanlık, hırsızlık... ve meşhur sahne gelir...

ahu tuğba sert bir sesle "sus!" diye bağırır ve yüzünü kameraya döner...

tabi aklı başında izleyiciler "kandırıldım! vay adi alçak! hemen ayrılıyorum kendisinden" demesini beklemektedir. ama öyle olmaz... ahu tuğba'nın yorumu tek kelimeden oluşmaktadır:

"seviyorum!" (atarlı bir tarzda söylenmiştir)

filmin sonunu anlatmayayım... yaşadıkça göreceğiz zaten...

not: nuri alço'nun kim olduğu malum da yakın dostunun siyasette kime denk düştüğünü tahmin eden yazsın....
7 haziran hariç, hemen her seçim sonrası özellikle yandaşların dikkatine sunduğum bağlantıdır.

bu sefer seçim öncesi sunayım dedim... belki bir yandaş olsun, ne halde olduğunun farkına varır umuduyla...
Kafanızı sikebilirmiyim?

Kendi kendine konuşan andaval.
türklüğü ayakları altına aldığını söyleyen bir şahsın peşinden koştuğu halde türk olduğunu iddia eden bazı andavallıların susak kafalarıyla hiç değilse içinde cinsel bir eylemi barındırdığını çözmeyi başardığı bağlantıdır.

ha gayret tosunum... susağı biraz daha zorlarsan bir ihtimal köfteyi çakacaksın!...
bu sefer seçim öncesi uyarı mahiyetinde dikkate sunduğum ama ahu tuğba zihniyetli tiplerin yine sallamadığı benzerliktir.

sonuçlarına katlanırlar artık...
filmin sonu:

(bkz: suriyeliler bizi bıçakladı diye ağlaşan beyşehirli)

(bkz: ışid roketlerini yedikçe ağlaşan kilisliler)
gerçek hayatta, ahu tuğba'nın değil ama ortağının marifetlerini ortaya döktüğü nuri alço'nun "kandırıldım!" demesine şahit olduğumuz film ve alakalı sonuçlardır.

ahu tuğba'nın nuri alço ile devam etmesi ama en az onun kadar yolsuz bir tip olan ortağıyla alakasını kesmesi şeklinde sürmektedir. duruma kızan ortak, hem ahu tuğba'ya, hem de nuri alço'ya silah çekti ama ahu tuğba yaralanmak pahasına panter emel gibi hacamat etti iti... çektiği silahı ortağın eline veren kişinin de nuri alço olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

ahu tuğba kandırılmadığına hala emin, nuri alço'ya güveni tam... yakında şirketlerini hepten ona devretmeyi planlıyor.
maalesef bir gelenek olarak tekrar canlandırmak zorunda kaldığım başlıktır.

her seçim ve referandum sonrası böyle... eh, ne yapalım? malum kitleler boklu kıçlarına kına yaksınlar...
filmin sonudur...

(bkz: türkiye iflas etmek üzere olan bir ülkedir)
bir de şöyle bir şey var;

(bkz: ahu tuğba nın kızı)