bugün

- merkez hakem kurulu'nda görev aldıgım zaman bülent demirlek ve bazı hakemlerin kellesini alacagım.

kellesini alacagım demesi lisanslarını kendi ellerinle yırtacak olmasıdır. üstelik bunu dag evinde semaverden cay içerken yapacagını söylemiştir.
ne zaman izlesem beni dumura uğratmayı başaran sunucu,komedyen,filozof,hakem,doktor.
yarışmacıya kıza soruyor:
-emin misin?
-evet.
-emin misin?
-evet.
-ben de sizi seviyorum gençler.
istanbul universitesi istanbul tip fakultesi mezunu sahis. mecburi hizmetini de Samsun'da yapmıştır.
--spoiler--
Ben size geri zekalı demedim, zeka geriliği var dedim.
--spoiler--
gün itibari ile ilginç saçlı yarışmacıya

"sizi hiç bir ülke vatandaşına benzetemedim, ama şirin bir insansınız" diyerek yine kırmış geçirmiştir.
izlandalı insanları çevik olarak nitelendirdiği için izlanda'nın başkentinin reykjavik (adam çevik ile javik kelimelerini bağdaştırdı) olabileceğini iddia eden yarışmacıyla oyun hamuru gibi oynayan, zeki ama akıllı olmayan doktordan bozma futbol yorumcusu ve yarışma sunucusu. yarışması tam kendisine uygun. izlenmesini şiddetle tavsiye ediyorum. yarışmacılarla uğraşması karşısında gülmekten öleceksiniz.
şu sıralar yayınlanan 6 pas programında cünyet çakır'ın vücudundaki kıl kadar maç yönettiğini iddia eden insan.
gece gece ağlatmış insan. şu cümle ile komşular uyanmıştır gülmeme;

(bkz: fenerbahce sevilla yı elerse bikini giyerim)

birde futbolda öyle sonuçlar olur ki adama jartiyer giydirirler dedi uçtum...
hakan ünsal: seni en fazla kim bikinili görmek ister hocam?

ahmet çakar: burda mı?

ünsal: evet.

çakar: gürcan!

(bkz: ahahahhaha)
uludağ sözlük'ün ismini 6 pas programında anmış insan.
yaklaşık bir dakika önce 6 pas adlı programda yayından önce "fenerbahçe sevilla'yı elesin ilk yayına bikini ile çıkıcam" dediğini itiraf etmiştir. akabinde de "futbolda öyle skorlar olur ki adama bikini değil jartiyer giydirirler" demiştir. bakalım maç sonucu ne olacak.tabi açıklamalarının sonuna "bunlar işin şakası" lafını ekleyip açık kapı bırakmayıda unutmamıştır.
6 pas adlı programda fenerbahçe sevilla'yı elesin ilk yayına bikini ile çıkıcam diyen işin ciddi olduğunu anlayınca yönetmenin altta bikini ile çıkıcam sözünü tv ye yazması ile geri vites yapan tombul futbol profesörü.Ne yazıkki her dediği tutar bu adamın (bkz: liverpool beşiktaş maçı) (bkz: denizli-fener) aklıma gelenler bunlar yarın iddaa kuponu yapıcak insanların ahmet hoca faktörünü göz önünde bulundurması gereklidir.Bide madem tvde uludagsozluk u okuycam dedin ahmet hoca, sana burdan bir sorum olucak albüm ne zaman çıkıcak hocam?
bikini konusunun üstelenmesi üzerine şöyle buyurdu, "ben manyak mıyım, ben gay miyim? gecenin bu saatinde!"
Bakışlarından da anlaşılabileceği gibi psikodinamik yapısı bozuk ve bir o kadar da geveze, kompleks sahibi sahte yorumcu.
futbol dünyasında ki kötü gidişatın sebebiyle, futboldan soğuduğum zamanlarda, yorumlarıyla futbolu tekrar sevdiren insan.
verdiği enteresan örneklerle sözlükçülerin gönlünde taht kurmuştur. lost' daki jakop gibisin demek istiyorum kendisine.
şu sıralarda şansa bak isimli bir yarışma programı yapmaktadır. Yerlere yatırmaktadır, kırıp geçirmektedir efendim kendisi

Aşağıdaki hayvanlardan hangisi ahırda yaşamaz diye bir soru vardır. Seçeneklerin içerisinde boğa da vardır ama yarışmacı başka bir seçeneği söyler. Ahmet Hoca sorar:

- Boğa nerde yaşıyor peki, apartman dairesinde mi?

(bkz: ahahahhaha)
"ya kardeşim geç onları, ben sana söyliyim korkulcak takımları...biiirr...barcelona, tecavüz eder" dedi ve mevzuyu bitirdi.
fena halde yapaylasmis televizyon kisisi. komik olmasina komik ama bikkinlik getirmesi yakindir.

edit: ahmet sen mi geldin?
fenerbahce sevilla yi elerse bikini giyerim sözleri bir kenara not alınmış olup fenerbahçemizin yenmesi halinde * kendisine zeki'den özel bir bikini hediye edeceğim galatasaraylı eski hakem. *
6 pas programında, eksisozluk ve itü sözlükle birlikte uludag sozlukten bahsederken övgü dolu sözler sarfetmiş eski hakemdir. bu üç sözlükte de yazan insanların eğitimli ve a klas olduğundan dem vurmuştur.
bana göre , geri dönüşü olmayan yola girmesinde fayda olan kişidir.

edit: ahmet hocayı sevmeye başladım. kendisinin faroe adaları milli takımı ile ilgili tezi beni yarmıştır.

ahmet hoca derki faroe adaları milli takımı, yarı balıklardan yarı da mantarlardan ilk türemiş insanlardan kurulu bir takımdır.
bünyamin gezer in (bkz: 2 mart 2008 beşiktaş galatasaray macı) ndaki performansını, değerlendirirken objektifliğini kaybedip,eyyamın kralını yapmış olan tombiş amca.aynı macı selçuk dereli yönetseydi ve aynı hataları yapsaydı, boynuna bineceğimden eminim.
an itibari ile hafiften terlemeye başlayan fenomen.

(bkz: fenerbahce sevilla yi elerse bikini giyerim)
(bkz: bikini güzeli)