bugün

kendisini aldatan kadın tarafından iftiraya uğramış sinema sanatçısı...
Bütün yapımlarını beğenerek takip etmiş biri olarak söylüyorum;

Tam bir hayalkırıklığısın Ahmet...

Röportajın rezalet ve senin iç dünyanı çok güzel ortaya çıkarıyor.

“Ya bir yanlış yaptık, bana da büyük ders oldu” desen işte o kısmen affedilebilirdi.

Şiddet olmadı diyorsun Sıla’yı geçtim Komşusunun “ Ahmet kural birini dövüyor” diye Whatsapp konuşmasını nasıl açıklayacaksın?

Bi de senin sevgilin sıla’ydı ya sıla...yani öyle meşhur olmaya çalışan bir manken falandan bahsetmiyoruz. Uydurma böyle bir uydurma senaryo yazsın, kendini de bu ucuzluğun içine soksun.

He bu arada rahat ol hiçbir şey olmaz kariyerine...Nihat Doğan bile barınıyor o ortamda sen mi fazlasın...
görsel

http://www.hurriyet.com.t...1140691&utm_term=post
Adamın kazandığı para beni iç dünyamda sorgulamaya götürdü.
Baştaki ifadelerinde Sıla'ya dayak attığını kabul edip şimdi inkar eden zat. Gerisini siz düşünün.
şiddete meyilli oyuncu eskisi.
“inançlarıma saygısızlık edildi” falan noktasına kadar geldiğine göre sıla’nın Anlattıklatı net doğru...

Hatta kendisinden “sıla domuz eti yerdi” falan açıklaması bekliyoruz.
o kadar inançlı ki 10 yıl önce uyuşturucudan alınmış.

https://odatv.com/silaya-...-yayinliyor-10031934.html
Uyuşturucudan alınmış evet.
Şiddet konusunda çok kızıyorum yalnız meseleyi çok iyi anladim. Sila ile kısacık bir zaman ayrı kaldılar , sıla o sırada bir başka erkekle ilişkiye girdi. Geri barıştılar ama ahmet kural, sila' yı çok sevdiği için bu meseleyi kurcaladı. Gerçeği öğrendi. Çıldırdı. Saldırdı. Sıla ahmet ' ın onu sevmesini seviyordu en çok. Buna ihtiyacı vardı. Evden gitmek istemedi. Ahmet kural ' da onu görmek istemedi. Sıla artık hiçbir şeyin toparlanamayacağindan emin oldu ve gidip şikâyetçi oldu. Onu affetmemesinin intikamini da bu yolla almış oldu.

Ahmet kural hem aldatildi hem iftiraya uğradı hem de darp ettiği için davalık oldu ve linç yedi.

(bkz: gerçek kesit)
hayatında bir tane bile sıla şarkısı duymamış, sözlük sayesinde sıla şiirleri okuyup banalliğine gülmüş kısaca sılaya hiçbir sempati duymayan biri olarak gene de iğrenç bulduğum, yeteneksiz, ne oldum delisi, kadına şiddet uygulayan biri olması dolayısıyla keşke olmasaydı dediğim kişilik.
Aldatılmak...
Kadın aldatır, Erkek tarafından gösterilen şiddet tükaka.

Tamam da, aldatan erkeğe karşı kadın hiç şiddet göstermez mi?
Kadın, kendisini altadan erkeğin yanında veya başka yerde o kadını görse ona karşı şiddet göstermez mi?

Tabi ki gösterir.
Kadın erkek fark etmez ve bu ne kadar onaylanmaz bir davranış olsa da şiddet göstermek insani bir davranıştır.
Sağlıksız olsa bile alkol almak sigara içmek gibi.

insan olmasını bırakınız, doğaya yaşama bakın. Her canlı insan hayvan neslinin devamı hem aktarımı güdü sahip olma duygusu, koruma, gurur, ahlâk, din, kültür, sevgi, ruhsal travma vb gerekçeler ile şiddet gösterir.

Aldatılan kadın erkek, intihar eder; bu bir şiddet göstergesidir.
Susar konuşmaz, ilişkisini keser ki aynı ev ortamda yaşasa bile; bu bir şiddet göstergesidir.
Onun eşyalarını parçalar, resimlerini yırtar ki; bu da bir şiddet göstergesidir.

Manevi ya da maddi bir değeri olan bileğinizde ki künye cebinizde ki telefonun kanalizasyon deliğinden içeri veya tekne ile seyahat ederken denize düşmesi sırasında ya da küçük bir yavru kedinin trafikte araba altında kaldığını görüp attığınız çığlık düşerken tutmak için istemsiz hareket yapıp elinizi uzatmak gibi.
Bu durumda insana aptal işte sanki Yavru kediyi tutacak diye kızabilir veya gülebilir miyiz?

Bunun için sınanmadığınız acılar yaşanmışlıklar üzerine konuşmayın.

Benim başıma gelse ne yaparım diye empati yapın.
Bir şey yapmam diyorsanız siz normal değilsiniz.
Yukarıda ki durumlar insan olma olgusunun yansımaları olarak belirtilmiştir, sizi ilgilendirmez.
Hani lan kadın erkek eşitti?
sıla'yı dinlene dinlene dövmüş oyuncu, yersen.

sıla gibi maskulen, koydu mu oturtacak güçlü birinin böyle bir iddia ortaya atması komik. ahmet kural, sıla'yı dövecek, sıla da orda öyle duracak, ahmet'in onu yeniden dövmesi için dinlenmesini bekleyecek. pff... yazık oldu adama.
Gözümde 5 kuruş değeri kalmadı bu herifin...

Kendini savunurken bile ettiği laflar sıla’yı Dövdüğünün kanıtı gibiydi...
Para cezasına çevrilir cezası sanırım.
o değil de herif şu sıla olayından sonra eridi bitti amk. insanlıktan çıktı resmen.
Saldirgan bir insan olmasinin altinda psikolojik nedenler olduguna bende katılıyorum.

Rehabilitasyon sart.

Suç bunlardan çok, bu tip insanlarla arkadaşlik edenlerdedir kanimca.

Silaya o korku gecesinde yasattiklarinin bedelini ödemelidir.

Sıla nın tek yanlışı bu herifle birlikte olmasıdır daha büyük yanlışı ayrıldıktan hatta ayrılıp başka bir erkekle iliski yaşadıktan sonra tekrar bu ahmet denen canavara geri dönmesi veya aynı ortamda bulunmasıdır.

Bunlar suç deģil ama hatadır. Türk kızları ders çıkarsın. Biten ilişki bitmistir.
Adam kırışmış, çökmüş şu yaşında. bunlar hep içki.
Üzülüyorum.
Kazandığını kazanmış kendimize üzülelim bence. Ne hali varsa görecektir.
son olayları takip etmemekle beraber, rol aldığı işlerde komik bulmayı bırakın 5 saniyede kusacak yer arıyorum. o derece antipatik.
zilan odabaşı'nın parmağını kırmış, naz çekem'in üzerine yürümüş, burcu kıratlı'ya hakaretler yağdırmış kişi.

ahmet kural, sıla'yı döver mi hiç canım ?
oyunculuğu gerilemiş şahsiyet. içme kardeşim.
okan bayülgen programına katılmış pek sevdiğim kişi.
sıla olayında fazla yüklendiler